PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=406378}

Chuck

7,7 23 082
oceny
7,7 10 1 23082
5,7 3
oceny krytyków
Chuck
powrót do forum serialu Chuck

2 sezony

ocenił(a) serial na 8

Pierwszy sezon bardzo szybko mnie wciagnal, zobaczylem przez przypadek jeden z odcinkow w telewizji i tak zaczalem ogladac. I tak pierwsze dwa sezony mi sie bardzo podobaly, az do... koncowki ostatniego odcinka 2 sezonu. Motyw, w ktorym Chuck zdobyl super moc byl zywcem zerzniety z Matrixa i mocno przesadzony, w dalszych odcinkach juz mnie denerwowaly te jego walki, efekty specjalne tez kulaly.
Dla 2 pierwszych sezonow daje 8/10, a od 3 sezonu 5/10.

ocenił(a) serial na 10
in_the_darkness

W 4/5 sezonie chuck już nie ma intersekta.... normalne walki.
Warto obejrzeć do konca.

in_the_darkness

3 sezon 5/10? przecież tak mocny i trzymający w napięciu był 3 sezon i jego zakończenie... a jeszcze wzruszające zakończenie 5.... a ty 5/10? lipa... koleś...

ocenił(a) serial na 8
Spidey_

Zle troche napisalem, ze "od 3 sezonu 5/10", bo tylko 3 sezony widzialem. Nie oceniam 4 i 5 sezonu, troche mnie zacheciliscie, wiec chyba w najblizszym czasie siegne po te sezony. Stwierdzam po prostu, ze dwa pierwsze sezony byly naprawde zabawne i bardzo przyjemnie sie ogladalo, ogolnie bardzo fajny pomysl na serial mieli, ale 3 sezon juz do mnie tak nie przemawia.

in_the_darkness

4 i 5 są inne, powiedziałbym, ale jest czasem śmieszne, czasem dramatycznie, pierwsze 3 sezony to ideał, a następne dwa mają różny poziom, ale zakończenie to łzy i zły ;( super wzruszający ;(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones