PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=406378}

Chuck

7,7 23 082
oceny
7,7 10 1 23082
5,7 3
oceny krytyków
Chuck
powrót do forum serialu Chuck

Bomba

ocenił(a) serial na 10

W ost. odcinku Chuck by rozbroić bombę wgrał sobie intersekta. Przecież mógł go wgrać Sarze, a później wraz z Ellie by go przeprogramowali lub nawet dograli te zdjęcia.

ocenił(a) serial na 10
sylwias

Hehe, tak się nie da. Sama Ellie mówiła, że potrzebuje trochę czasu, aby to wszystko zorganizować i oczywiście przed wgraniem Intersektu.

Ale wg mnie dobrze, że się z tym nie udało. Bo jaka to byłaby Sarah z sztucznie wgraną pamięcią? Dalej by tego nie czuła, tylko pamiętała.

cmp61a

Spoileruj dalej.

sylwias

Przecież nigdzie nie było że Sarah pozbywa się intersektu uprzednio wgranego w sytuacji zagrożenia życia(ten grubas co ją porwał tylko wymazał jej pamięć, intersekt został i udowodniła to w kolejnych odcinkach), także wciąż go miała ale nie dałaby sobie rady z takim rozbrojeniem bomby bo do tego potrzeba czegoś więcej. Chuck o tym wiedział i musiał zrobić tak a nie inaczej.
A tak w ogóle to był to kiedyś dobry serial, niestety poziom fabuły spadł na łeb na szyje od jakiegoś czasu. Powinni wcześniej już zakończyć serial.

ocenił(a) serial na 10
adri4n666

Mylisz się. Pod koniec 5x11 Quinn mówi, że usunie jej Intersekt i pamięć. Sama mówi później Chuckowi, że go już nie ma. Także oglądaj uważnie.

cmp61a

Sorry rzeczywiście mówił że usunie jej intersekt. W tajnej placówce rządowej pozyskując najnowszą wersję intersektu była taka zajebista tak jakby posiadała intersekt. Stara Sarah bez wspomnień o Chucku jest o wiele lepszym szpiegiem.

adri4n666

Wszystko juz za nami:(
Dlaczego fikcyjne postaci (mówię tutaj o serialu CHUCK.) tak na nas wpływają..Żaden inny serial i film tak nie zadziałał..
Oglądałem ten serial przede wszystkim ze względu na wątek miłości,która od samego początku była tak prawdziwa i tak realna,że po obejrzeniu ostatniego odcinka nie mogę sie pozbierać.

ocenił(a) serial na 10
nerdherd

Nic dodać, nic ująć. Napisałbym to dokładnie tak samo.

Piotrucha

Jak sobie z tym radzisz?:(

ocenił(a) serial na 10
nerdherd

Żadnej deprechy w związku z tym nie mam ;), ale przyznaję, że ten serial jak mało który film na trwałe odcisnął ślad w mojej psyche.
Oglądamy (razem z moją lepszą połówką) od początku, a w międzyczasie odsłuchuję niektóre kawałki ze ścieżki dźwiękowej itp. klimaty. Ostatnio katuję się np. tym: http://www.youtube.com/watch?v=pEz1ZkL0aGI
Dla niektórych to infantylna historyjka, miejscami naiwna, ot, lekka rozrywka. I dużo w tym prawdy jest, w końcu to show tv, jeden z wielu, ale poza tym wszystkim 'Chuck' ma magię i przynajmniej dla mnie będzie nieśmiertelny.

A co do otwartego zakończenia - wbrew pozorom nie jest takie otwarte, jak by się zdawało. Za dużo było sygnałów w stronę happy endu, w tym dogranym w naszych głowach ciągu dalszym, po ostatniej scenie. W każdym razie ja sobie dopowiedziałem resztę taką, jaka by powinna i tylko maleńka zadra została, że nie można było tego zobaczyć na ekranie. Ale może dzięki temu trwalej się to gdzieś tam w środku zapisze?

ocenił(a) serial na 10
nerdherd

Jeszcze jedno. Wszystkim rozdartym po finale polecam, żeby przypomnieli sobie końcówkę odcinka 9, sezon 4.

Piotrucha

Seriali jest tysiące,ale żaden nie miałem takiego wpływu na emocje i nie poruszał serca przy dramatycznych momentach. Fani czuli się rozdarci i zbierali się dopiero,gdy w ich związku WYCHODZIŁO SŁOŃCE.
Ten filmik który przesłałaś jest piękny !:) Ale po jego obejrzeniu jeszcze bardziej zrobiło się smutno.. Tez wracam do wielu piosenek i scen z nimi związanych,bo większość oddawała idealnie klimat każdej sceny! Bon Iver, Band of Horses, Model Homes...
Jestem wciąż rozdarty i będę nie wiem jeszcze jak długo.

Wiesz co? To nie chodzi tylko o zakończenie tego w swojej głowie. Ogląda się na YouTubie filmiki z BehindTheScene, aktorów cieszących się kazda chwilą na planie, ich wywiady, to jak zżyli się razem, Stworzyli prawdziwą grupę znajomych,może i przyjaciół..a do tego KILKA MATERIAŁOW NA KTÓRYCH ZACH LEVI ma ŁZY W OCZACH :( DZIĘKUJE - jestem wtedy najgłębszym dole! ;(

ocenił(a) serial na 9
nerdherd

Nie mogłem czekać 24h na kolejny odcinek na TVN7, więc od środy obejrzałem już wszystkie odcinki. Świetny serial

ocenił(a) serial na 7
nerdherd


Finał Chucka to nóż w plecy fanom serialu od panów Fedaka i Schwartza. Osobiście byłem zdruzgotany finałem, jest on nie do zaakceptowania jako finał serii, i patrząc po ankietach przeprowadzanych na kilku znaczących forach
czy stronach poświęconych serialowi jesteśmy w większości.

ocenił(a) serial na 10
freeman10

true story, miejmy nadzieje ze film badz sprzedaz praw autorskich serialu i kontyuacja w innej stacji sie spelni (osobiscie wolalbym to drugie)

ocenił(a) serial na 10
adri4n666

Była to niemal identyczna akcja, jaką dokonał Bryce Larkin wykradając Intersketa w 1 odcinku. Skok przez okienko nad drzwiami itp :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones