PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=406378}

Chuck

7,7 23 082
oceny
7,7 10 1 23082
5,7 3
oceny krytyków
Chuck
powrót do forum serialu Chuck

Witam. jak wiemy Sara to fikcyjne imię, ale wszyscy znajomi ze szkoły ją znają pod imieniem Jeniffer, a ona mówi Danielowi, że ma na imię Sam. Czyli jak ona ma w końcu na imię? I dlaczego mamy parę scen z jej przeszłości kiedy policja wynosi ciało z domu, myślałem że to jej ojciec, ale on się pojawia w późniejszych odcinkach. Może ktoś to wytłumaczyć?

ocenił(a) serial na 10
Deusdedit

Sam, albo Samantha to jej prawdziwe imię, imię Jennifer to też była przykrywka, a ojca tylko aresztowano w 4-tym odcinku 2-giego sezonu, jak była nastolatką jeszcze.

ocenił(a) serial na 10
Sitek81

A na drugie ma Luisa ;)

ziomeq1100

Wydaje mi się, że jednak drugie imię to 'Lisa'.

ocenił(a) serial na 7
Krisowski

Lisa.... to ona się później nie okaże czasem tą jego dziewczyną co go rzuciła dla Brice'a czy jak on miał na imię? :D

ati223

To była Jill

ocenił(a) serial na 7
Krisowski

Aa.. No tak.. A wyjaśniło się już dlaczego ona nie chce podawać swojego pierwszego imienia? :D Bo jestem dopiero na 2 sezonie i cały czas ten wątek omijają.:)

ati223

W sumie można przyjąć, że się wyjaśniło, ale dopiero pod sam koniec serialu.

ocenił(a) serial na 7
Krisowski

W 3 sezonie powiedziała swoje imię do tego Shaw'a czy jakkolwiek on się nazywa. Hej.. Jak już tu ktoś aktywny jest i ogllądnął cały serial to mógłbyś mi wymienić wszystkie byłe dziewczyny Chucka. Bo jestem po wątku z Hanną. I czy będzie jakaś inna dziewczyna? ;>

ocenił(a) serial na 10
ati223

Zachowana kolejność: Jill, Sarah, Lou, Sarah, Jill, Sarah, Hannah, Sarah... dalej nie będę zdradzał, obejrzyj sama :P

ocenił(a) serial na 7
cmp61a

No jestem na ostatnim. Czyli Sarah.. Żadnych zdrad więcej nie będzie, czy coś? :D No mów :D

ocenił(a) serial na 10
ati223

Nie będzie zdrad. Od 3x13 są naprawdę razem. Choć finał serialu trochę to zmieni...

ocenił(a) serial na 7
cmp61a

Ahh.. Szkoda..: D Dobra nie chcę znać już nic więcej. Dzięki :))

ocenił(a) serial na 10
ati223

Miała na imię Sam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones