PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=406378}

Chuck

7,7 23 082
oceny
7,7 10 1 23082
5,7 3
oceny krytyków
Chuck
powrót do forum serialu Chuck

Wg mnie wogóle nie dramat, bardziej tragedia dla ograniczonych umysłowo gimbusów.

Szczerze sie przyznaje-wymeczyłem 1 i w ogromnych bólach 2 sezon.

Szkoda tylko mojego cennego czasu na taki badziew.
Nie wiem czy ten film podnieca ludzi tylko dlatego, ze gra tam ta "blondyna" czy dlatego, ze ma polskie korzenie??

Dawno nie widzialem takiego daremnego serialu i cale szczescie wiecej juz go ogladal nie bede.
Wszystko naciagane, żarty to dno i 2 metry mułu, sztuczne wszystko.
2/10 tylko dlatego, zeby mnie gimbaza nie zjadła

Pozdro 600

Dadan

aha...

burago616

niektórzy lubią czucka inni pokemony, jak widać ty nie lubisz chucka...

ocenił(a) serial na 9
Dadan

Pozdro 600? To jakieś nowe gejowskie powitanie ? Współczuję ci upośledzenia umysłowego skoro oglądałeś tyle odcinków czegoś co oceniasz 2/10. Ja bym nie dał rady.

wojtekbis_2

Ano fakt słuszna uwaga co do gościa...

Dadan

Jak chcesz nie naciąganych historii, polecam W11 :P
a nawiasem mówiąc po co brnąłeś przez 2 sezony skoro aż tak Ci się nie podobał serial? Twoje pozdro 600 skłania mnie do stwierdzenia że Ty właśnie tą gimbazę tworzysz.

ocenił(a) serial na 8
MOiika

Nie ma czegoś takiego jak ocena 10/10 a jak widzę Twoje super oceny filmów, które mają ledwo powyżej 7 dajesz 10/10 to aż zastanawiam się jaki ograniczony umysłowo gimbus siedzi po drugiej stronie...

Biogdan

Skoro nie ma dla Ciebie oceny 10/10 to widocznie Ty jesteś ograniczony umysłowo to po pierwsze, po drugie trochę kultury może, nie jestem Twoją koleżanką, żebyś mógł mnie obrażać. Osobiście prowadzę profil na filmwebie, żeby pamiętać co obejrzałam i żeby zobaczyć co warto obejrzeć, a nie po to by sugerować się ocenami innych Uważam że wiele filmów zasługuje na ocenę 10/10 chociaż nie nazwałabym ich arcydziełem bo to przesada, ale je tak oceniam bo mają coś bardzo dobrego w sobie lub są dla mnie chociażby ważne.

ocenił(a) serial na 8
MOiika

To było do Dadan sry ;d..

Biogdan

to w takim razie ja też przepraszam :)

ocenił(a) serial na 8
MOiika

Zazwyczaj klikam odpowiedź na samym dole ;d. Ani posta nie da się edytować ani nic eh ;/. Mogliby to wreszcie poprawić...

Biogdan

spoko, no mogli by, tak samo jak to całą ocenę 10/10 bo to że coś jest świetnym filmem nie znaczy że od razu arcydziełem.

ocenił(a) serial na 9
Dadan

koleś nie nadąża za napisani pewnie ;D

Dadan

Jak ci się ten serial nie podoba to po co włazisz na jego stronę na filmwebie, oceniasz go i komentujesz?! Jak coś nie pasuje to won!

Dadan

Komedia to jest twoje marne życie .DRAMAT to jest twoja inteligencja .Akcja jest wtedy jak próbujesz myśleć to dopiero się dzieje .
Pozdro gimbusie 600

użytkownik usunięty
Dadan

Tak się zastanawiam skoro Ci serial tak nie przypadł do gustu to po cholerę oglądałeś aż 2 sezony. To tak jakbyś nie lubił kiwi i wpie****** je kilogramami. o.O

ocenił(a) serial na 9
Dadan

Zgadzam się z poprzednikami jeżeli się tak bardzo nie podobało to dla czego brnąłeś aż przez 35 odcinków !!! Jak mnie się coś nie podoba to tego nie oglądam i nie sprawdzam aż tylu odcinków. Mnie jednak nie przeszkadza jakoś twoja negatywna opinia i uważam, że powinni tu zaglądać również ludzie którym serial się mało lub w cele nie podobał, ale krytyka musi być konstruktywna więc Dadan co ci się nie podoba w tym serialu że tak go nie polecasz (proszę konkrety, a nie to, że ogólnie jest zły). Kiedy się zaczyna coś oglądać to dobrze jest sprawdzić co się bierze. Ten serial opowiada o szpiegach z przymrużeniem oka. Ma bawić i moim zdaniem bawi, a żarty i tak są o niebo lepsze niż w takich filmach jak Scary Movie (bez obrazy dla fanów ale ja po prostu tego nie trawię). To że jest naciągany (dokładnie co?) to oczywiste, bo gdyby takie seriale (w ogóle jakiekolwiek seriale i filmy - może poza dokumentalnymi) nie były choć trochę naciągane to nie było by nic ciekawego do oglądania.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones