PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=406378}

Chuck

7,7 23 082
oceny
7,7 10 1 23082
5,7 3
oceny krytyków
Chuck
powrót do forum serialu Chuck

Kontynuacja ?

ocenił(a) serial na 10

czesc, wiem ze bylo juz duzo watkow na ten temat ale byly one juz jakis czas temu wiec.... wiadomo
juz cos o kontynuacji ? sa jakies szanse ?

ocenił(a) serial na 8
Rigil07

Raczej niewielkie, kiedyś krążyły plotki o ewentualnym filmie ale ostatnie 2 sezony miały bardzo niską oglądalność, więc raczej nic z tego

ocenił(a) serial na 10
Mettal2011

tak myślałem po przeczytaniu wielu informacji w internecie a szkoda wielka szkoda bo ten serial naprawde jest swietny i jak zawsze gdy jakiś serial sie konczy przyjmuje to normalnie do świadomości :) tak tego serialu jest mi naprawde szkoda ze sie skonczyl, może dlatego ze ma niewyjaśnione zakonczenie, dzieki za odpowiedz :)

ocenił(a) serial na 8
Rigil07

No taki właśnie urok tego serialu :D Tych postaci nie chce się opuszczać ;)

ocenił(a) serial na 10
Rigil07

Zachary Levi mówił, że jakby robił film czy jakieś odcinki internetowe to dopiero po kilku latach od końca serialu. Także może to być nawet za 5 lat.

ocenił(a) serial na 7
Rigil07

http://www.hitfix.com/news/zachary-levi-on-a-chuck-movie-im-working-on-it


kiedyś Zachary wspomniał o kontynuacji,ale no..trzeba czekać

ocenił(a) serial na 10
Paullaa_97

Mam nadzieję, że jednak ktoś podejmie inicjatywę i powstanie jakaś kontynuacja, ale aktorzy muszą pozostać bez zmian. :-)

Rigil07

Widziałem kilka wywiadów z Zacharym i z jego wypowiedzi wynik, że jest bardzo prawdopodobne, że powstanie film, mówił, że "pracuje nad tym".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones