PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=406378}

Chuck

7,7 23 082
oceny
7,7 10 1 23082
5,7 3
oceny krytyków
Chuck
powrót do forum serialu Chuck

Mam pytanie :)

ocenił(a) serial na 6

Dlaczego Chuck w czwartym odcinku pierwszego sezonu zrobił focha kiedy dowiedział się, że (prześliczna) Sarah była dziewczyną Brajsa? Powiem szczerze, ze dwa pierwsze odcinki oglądnąłem w oryginale bez napisów i może mi coś umknęło... wiem, że ten cały Brajs był Chucka znajomym... ale w końcu po co ten foch? Przecież Brajs wącha kwiatki od spodu.

ocenił(a) serial na 10
Crazy_Ivan

Bryce był najlepszym przyjacielm Chucka na studiach, ale podkablował go administracji Stanford'u, że niby ma on testy/odpowiedzi, chciał przez to ochronić biedaka przed zrekrutowaniem do CIA. Chuck został z tego powodu wydalony ze studiów, a później dodatkowo od Chucka odeszła z tego powodu dziewczyna. (Te testy podłożył też Bryce). Dlatego Chuck i Bryce nie lubili się. W sumie to sama Sarah oprócz tego, że podobała się Chuckowi nie miała z tym wszystkim za dużo wspólnego ;)

ocenił(a) serial na 6
balletka21

dziękuję :)

ocenił(a) serial na 6
balletka21

szczerze mówiąc :) serial fajny :) chociaż trzeba przyznać, że moją motywacją (oczywiście jedną z wielu - ale szczerze najmocniejszą) do oglądania tego serialu jest relacja na linii Chuck i Sarah :) jakoś nieźle ich dobrali :)

ocenił(a) serial na 6
balletka21

hehe cholerka :D serial troszkę naciągany :) co absolutnie nie umniejsza mu uroku :) a relacja Chuck Sarach wypada rewelacyjnie naturalnie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones