PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=406378}

Chuck

7,7 23 073
oceny
7,7 10 1 23073
5,7 3
oceny krytyków
Chuck
powrót do forum serialu Chuck

Nawiązania do innych filmów

użytkownik usunięty

W moim prywatnym topku nawiązań do innych filmów, numerem jeden jest bezsprzecznie "Fight
Club" Jeffa i Lestera :D

ocenił(a) serial na 8

Oj tak :)

o, nie pamiętam, w którym to odcinku?

ocenił(a) serial na 10
radek0000005

do końca nie jestem pewien, bo oglądałem to już jakiś czas temu, ale jeżeli Ci to pomoże to było to jakoś mniej więcej w drugiej połowie 3 sezonu, gdy Chuck miał akurat problemy z kontrolą intersekta, bo ten negatywnie wpływał na jego mózg... mam nadzieję, że jeżeli jeszcze nie znalazłeś tego odcinka to choć trochę zawęziłem krąg poszukiwań ;)

W jednym odcinku na samym końcu było nawiązanie do filmu Rocky , chodzi mi dokładnie o kopie sceny z 3 części filmu Rocky kiedy w ostatnich scenach Apollo i Rocky mają sparing a w tle leci eye of the tiger , to samo zrobili Chuck i Casey :)

ocenił(a) serial na 9
NatsuD

eye of the tiger leci na końcu 1 odcnka 3 sezonu

ocenił(a) serial na 9

Ja jestem na drugim sezonie i mogę przypomnieć nawiązanie do "Szklanej pułapki" w 10 albo 11 odcinku 2 sezonu :-)
Świetną akcje z tym zrobili i naprawdę fajnie obmyślone szczegóły :-)

można też uznać scenę, w 4 sezonie, jak się Chuck proponował Sarze "pocałunek Spidermana"

ocenił(a) serial na 8
vampirzyca17

w 4 sezonie kiedy Chuck i Sarah mają obrabować bank (dla przykrywki Vivian) to jest to scena na wzór Matrixa ( Neo i triniti szturmują budynek aby uratować morfeusza).
Można też zaliczyć wypowiedź Chucka na temat Shaw'a, że wygląda jak supermen ( lub coś podobnego do tego) w istocie aktor grający Shaw'a wcielił sie w 2006 roku w tego superbohatera w produkcji "Supermen: powrót"

ocenił(a) serial na 8
vampirzyca17

no a Farrok Bulsara - ku pamięci Frediego Mercury :) sorry ale dopiero teraz Chuckaoglądam :)- super sprawa

ocenił(a) serial na 10

Matrix, 12 małp ("Za co cię zamknęli"?)

ocenił(a) serial na 10
Sighma

Sezon 2 odcinek 18 był taki dialog
Lekarz: Doctor jesem mohamet zahir osobisty lekarz pana jakiegoś tam
Chuck: doktor
L: doktor
C: doktor
L: doktor
C: and doktor
z filmy Szpiedzy tacy jak my i grał tam też aktor który w Chucku grał Teda Roarka

ocenił(a) serial na 9

Jest też oczywiste nawiązanie w ostatnim odcinku 2 sezonu, gdy Chuck mówi "I know kung-fu" po sesji w intersekcie - nawiązanie do Matrixa oczywiście, gdzie Neo wypowiada takie same słowa w praktycznie identycznej sytuacji :)

ocenił(a) serial na 9
Thorongil83

zedytowałbym ale coś nie działa... Jest też mnóstwo nawiązań do supermana a pro pos Brandona Routha, np. gdy w s3e07 opisuje Shaw'a jako w typie 'Supermana'

ocenił(a) serial na 8

Nawiązanie do "Szpiedzy tacy jak my" pod koniec drugiego sezonu, kiedy Chuck podszywał się pod kpt. Avesome w szpitalu. Legendarna scena - doctor, doctor, doctor, doctor, doctor aaand doctor.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones