PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=406378}

Chuck

7,7 23 082
oceny
7,7 10 1 23082
5,7 3
oceny krytyków
Chuck
powrót do forum serialu Chuck

Czy zna ktos moze podobne do tego seriale ?
Tzn chodzi o cos takiego jak relacje bohaterow : Chuck - Sarah.

ocenił(a) serial na 10
Nataliia64

Hmmm, to zależy jaka fabuła Cię interesuje, dość podobne relacje były pomiędzy Mickiem, a Beth w 'Moonlight' też bali się wyznać co do siebie czują.

tasha_2

Chyba juz oglądałam ten serial, a przynajmniej kawałek.
Nie przepadam za bardzo za wamprami :)

ocenił(a) serial na 7
Nataliia64

Woah, też uwielbiam takie napięcie między bohaterami, dodaje serialom smaku. Dlatego polecam Ci:
- Jak Poznałem Waszą Matkę - świetny sitcom, mój ulubiony serial ze względu na relacje TedxRobin (polecam oglądać z napisami)
- Glee - za wykonania znanych piosenek, humor i napięcie między Willem i Emmą.

Nie są to seriale szpiegowskie (choć intrygi w Glee też potrafią zaskoczyć) ale może przypadną Ci do gustu :p

Arthaniel

Dzięki wielkie, chyba zdecyduje się najpierw na ' Jak poznałem waszą matkę' 5 sezonow -
Będe miała co oglądac;)
Btw moglbys mi przyblizyc troche fabule ?
Bo z tego co przeczytałam na filmweb malo wywnioskowałam :)

ocenił(a) serial na 7
Nataliia64

Doskonały wybór. Zrelacjonuj mi po pierwszych kilku odcinkach jak się spodobało :p
fabuła nie jest jakaś zawiła, wszystko ujęto w krótkim opisie na filmwebie.
Serial jest świetny, najlepsze są chyba dwa pierwsze sezony i aż Ci zazdroszczę, że masz je dopiero przed sobą :p
a! I koniecznie oglądaj wersję z napisami - lektor z Comedy Central pomija połowę dialogów i kastruje żarciki -.-

Arthaniel

Zwykle lektory psują żarty i riposty .
Prawie nigdy nie sciągam niczego z lektorem, napisy pobieram przez napi i jest git :)
Ok, ok, jutro licz na moją relacje.
Musze jeszcze znalezc jakas strone, bo na chomikuj, już cięęężkąą kase zapłaciłam za transfer .^^

ocenił(a) serial na 10
Nataliia64

A oglądałaś może 'Internat' taki hiszpański serial - bardzo dużo tam tajemnicy, dramatu i tragedii :)

ocenił(a) serial na 8
tasha_2

Podobnym serialem wartym uwagi jest The O.C. ( zycie na fali )

ocenił(a) serial na 10
bandzioch07

the o.c też dobry serial ale najbardziej w nim lubię parę seth&summer oni po prostu wymiatają xD

ocenił(a) serial na 7
Nataliia64

Haha mam taki zapłon, że o Jezu. Ale polecam ci strasznie Suits. Relacje między Mike a Rachel są podobne i dość napięte. Polecam!! :D

Nataliia64

Castle - zawsze mi sie kojarzy z Chuckiem, Mentalista tez podobny

Nataliia64

A może Doktor Hart :) z Rachel Bilson która grała w O.C. i była gościnnie jako Lou w Chucku.

ocenił(a) serial na 10
Nataliia64

Homeland. Inny gatunek, a jednak wiele elementów wspólnych jeśli chodzi o relacje.

ocenił(a) serial na 9
Nataliia64

Bones! Tam to dopiero jest napięcie między Brennan a Boothem! :)

ocenił(a) serial na 10
Nataliia64

Covert affairs - naprawdę dobry serial, podobne relacje między głównymi bohaterami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones