PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=406378}

Chuck

7,7 23 075
ocen
7,7 10 1 23075
5,7 3
oceny krytyków
Chuck
powrót do forum serialu Chuck

Pustka po Chuck'u.

ocenił(a) serial na 10

Co teraz? Znacie jakiś podobny serial sensacyjno-komediowy? :)

ocenił(a) serial na 10
nataliap

Może już masz ale jeżeli jakiś serial można uznać za lepszy od Chucka to tylko Sherlock :) polecam i pozdrawiam

ocenił(a) serial na 10
Koot11pl

Dzięki :D Chętnie obejrzę.

ocenił(a) serial na 8
nataliap

Kamuflaż

ocenił(a) serial na 8
no_bo_co

Może macie jeszcze jakieś propozycje? Do Chucka i jego bohaterów się przywiązałem (mimo iż nie jest to może serial najwyższych lotów) i teraz brakuje mi serialu, który podobnie by mnie wciągnął. Sherlock jest zupełnie innym serialem, na dużo wyższym poziomie intelektualnym (choć równie fajnym i ciepłym) ale to jakby zbiór kilku pełnometrażowych filmów niż serial i szybko się kończy. A Kamuflaż jest nie do przebrnięcia. Zbyt infantylny jak dla mnie. Ledwo dałem radę przejść 1 sezon i więcej nie chcę.
Podobały mi się Dexter czy Chuck za ich "wieloosobowość" (jest tam sporo postaci, z konkretnie zarysowanymi zainteresowaniami i osobowością) i zmieniającą się fabułą, czasem wręcz zaskakująco.
Za to Sherlock jest odwrotnym przykładem super serialu, bez dużej obsady, wręcz minimalną ilością głównych aktorów, ale za to bardzo charakterystycznych. Jeśli dane postacie potrafią się obronić swoją osobowością to w serialu jest to już połowa sukcesu:)

ocenił(a) serial na 9
baltyg

Spróbuj obejrzeć Psych

ocenił(a) serial na 10
Mordechaj_Sauerland

Psych polecam, ale mi się podobały głównie pierwsze sezony w których według mnie był nieco inny humor niż w ostatnich.
A w dodatku fajna chemia pomiędzy Spencerem a Juli-ą, mi lekko przypominają Chuck-a i Sarah.

ocenił(a) serial na 9
baltyg

A ja Ci bardzo polecam jeszcze White Collar i chętnie dowiem się czy Ci się spodobał czy nie ;)

ocenił(a) serial na 10
nataliap

Zdecydowanie Castle.
Dobry humor, ciekawa fabuła i wartka akcja

ocenił(a) serial na 7
nataliap

leverage- uczciwy przekręt

ocenił(a) serial na 7
nataliap

Dollhouse, Kyle XY

ocenił(a) serial na 9
mkorab

brooklyn 99 :D

nataliap

Może "Skorpion" :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones