PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=406378}

Chuck

7,7 23 082
oceny
7,7 10 1 23082
5,7 3
oceny krytyków
Chuck
powrót do forum serialu Chuck

Odwiedzajac dzis moj starszy ulubiony serial Miecz prawdy trafilem na temat uzytkownika
ktory wspomnial o akcji ratowania serialu, pomysl mieli prosty, najwiecej wspisow pod
jednym postem bijac rekord guinessa. Licze na pomoc gdyz nie posiadam aktualnie dostepu
do pc i internetu. Pomysl troche podkrecimy. Trzeba napisac tekst a raczej wpis na
oryginalnym fanpagu Chucka nbc. Tekst musi byc dobry i dotrzec do kazdego aby mogl go
zrozumiec. Czyli koniecznie po pierwsze musi byc po angielsku i brzmiec mniej wiecej po
polsku tak:
Wiara umiera ostatnia wiec walczymy o dalsze przygody naszych ulubionych bohaterow.
Jesli chcesz pomoc likenij, wpisz sie i w miare mozliwosci udostepnij ten wpis. Nawet jesli
nam sie nie uda pobijmy rekord Guinessa.
Prosimy zatem aby nikt z osob prywatnych nie wpisywal sie powyzej aby wpis nie znikl w
gaszczu spamu. Wyzal sie tu w temacie.
Apelujemy takze do nbc aby udostepnilo ten wpis i zobaczylo ze Chuck ma wiernych fanow
na calej planecie i ze warto kontunowac ten hit. Pozdrawiamy i dziekujemy za pomoc.

Przydalby sie moze jeszcze jakis obrazek z ekipa Chucka i dopiskiem po angielsku ratujemy
chucka, liczy sie kazda pomoc. Tak aby zachecic i aby w razie czego latwiej mozna bylo
linkowac wpis. Nie jestem teraz w stanie tego sprawdzic jak wychodzi linkowanie samych
wpisow bo dzialam na mobilnym fb.

Licze na pomoc serwisu chucktv.pl i kazdego kto przetlumaczy najlepszy zaproponowany
tekst wpisu na jeden z obcych jezykow oraz za promocje na serwisa w kraju i za granica.
Rozglos sie przyda a bicie rekordu zacheci.

ocenił(a) serial na 10
Bengosha

Chuck od końca 2. sezonu miał mnóstwo lepszych i kreatywnych akcji fanów. A więc nic z tego nie będzie, serial jest zakończony.

ocenił(a) serial na 10
cmp61a

Nie niszcz moich marzen. Prosze. Chuck to jedyny serial ktory bardzo odbil sie na mojej psychice i zyciu zmieniajac je na lepsze, jedyny przy ktorym chce mi sie plakac. Pobijmy chociaz rekord, stac nas na to. Kto wie, moze niemozliwe stanie sie mozliwe?

PS. Jak dlugo serwis chucktv.pl bedzie jeszcze w sieci? Mam nadzieje ze go nie usuniecie i dalej bedzie go mozna odwiedzac chociazby dopoki tvn7 bedzie go transmitowac w tv i oby jeszcze dluzej. Czekamy na wiecej newsow z zycia aktorow i tego nowego projektu.

ocenił(a) serial na 10
cmp61a

Nie niszcz moich marzen. Prosze. Chuck to jedyny serial ktory bardzo odbil sie na mojej psychice i zyciu zmieniajac je na lepsze, jedyny przy ktorym chce mi sie plakac. Pobijmy chociaz rekord, stac nas na to. Kto wie, moze niemozliwe stanie sie mozliwe?

PS. Jak dlugo serwis chucktv.pl bedzie jeszcze w sieci? Mam nadzieje ze go nie usuniecie i dalej bedzie go mozna odwiedzac chociazby dopoki tvn7 bedzie go transmitowac w tv i oby jeszcze dluzej. Czekamy na wiecej newsow z zycia aktorow i tego nowego projektu.

ocenił(a) serial na 10
cmp61a

Nie niszcz moich marzen. Prosze. Chuck to jedyny serial ktory bardzo odbil sie na mojej psychice i zyciu zmieniajac je na lepsze, jedyny przy ktorym chce mi sie plakac. Pobijmy chociaz rekord, stac nas na to. Kto wie, moze niemozliwe stanie sie mozliwe?

PS. Jak dlugo serwis chucktv.pl bedzie jeszcze w sieci? Mam nadzieje ze go nie usuniecie i dalej bedzie go mozna odwiedzac chociazby dopoki tvn7 bedzie go transmitowac w tv i oby jeszcze dluzej. Czekamy na wiecej newsow z zycia aktorow i tego nowego projektu.

ocenił(a) serial na 10
cmp61a

Nie niszcz moich marzen. Prosze. Chuck to jedyny serial ktory bardzo odbil sie na mojej psychice i zyciu zmieniajac je na lepsze, jedyny przy ktorym chce mi sie plakac. Pobijmy chociaz rekord, stac nas na to. Kto wie, moze niemozliwe stanie sie mozliwe?

PS. Jak dlugo serwis chucktv.pl bedzie jeszcze w sieci? Mam nadzieje ze go nie usuniecie i dalej bedzie go mozna odwiedzac chociazby dopoki tvn7 bedzie go transmitowac w tv i oby jeszcze dluzej. Czekamy na wiecej newsow z zycia aktorow i tego nowego projektu.

ocenił(a) serial na 10
cmp61a

Fw padl przy wysylaniu posta, sory. Zglosze to pozniej do usuniecia.

ocenił(a) serial na 10
cmp61a

Fw padl przy wysylaniu posta, sory. Zglosze to pozniej do usuniecia.

ocenił(a) serial na 10
Bengosha

jestem za właśnie kończę 5 sezon i czuje pustkę gdy myślę że to koniec :(

ocenił(a) serial na 10
szymon230895

Ja tez ale teraz czuje sie troche lepiej, wczesniej mialem depreche.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones