PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=406378}

Chuck

7,7 23 082
oceny
7,7 10 1 23082
5,7 3
oceny krytyków
Chuck
powrót do forum serialu Chuck

Alex zdecydowanie jak na mój gust bije Sarę, może jeszcze Ellie, ale po 30 stała się Wielką Mądrą Głową(wtajemniczeni wiedzą o co chodzi).

nos ty chyba oszalal chlopie jak Alex jest ladniejsza od Sary. Yvonne jest najladniejsza na swiecie

użytkownik usunięty
Ext_3

A dla mnie Ivonne jest sztuczna, nie podoba mi się.

stary co ty w niej widzisz sztucznego bo ja naprawde staram sie ciebie zrozumiec ale nie potrafie

użytkownik usunięty
Ext_3

I nei zrozumiesz tak samo jak ja Ciebie - mam inny gust i tyle, może jeszcze będziesz mi mówił jaką muzykę mam uznawać za najlepszą a jaką za najgorszą?

tak normalni ludzie nie sluchaja metalu

użytkownik usunięty
Ext_3

Tego na pewno nie słucham i raczej nigdy nie będę :)

Ext_3

tu się nie zgodzę, ja jestem normalny, nie mam przekłutych uszu, tatuaży (jeszcze ;) ), ubieram się normalnie, nie śmierdzę, a słucham metalu i rocka i nigdy nie przestanę!

Adam92ea

sam slucham rocka bo jest zajebisty ale to co robia kolesie i laski sluchajacy metalu to nawet nie chce tego komentowac, lancuch na metry z ikei i jazda

Ext_3

Szczerze mówiąc gówno wiesz o metalu i ludziach go słuchających, nie znasz się na muzyce, słuchaj swojego gówno-rocka i nie wypowiadaj się na tematy o których nie masz pojęcia.

ocenił(a) serial na 10
Maverick1994

Jakim cudem z rozmowy o Alex i Sarah przeszliście do metalu to nie wiem :)
Wracając do tematu, mimo iż Alex jest ładna nie ma szans z Yvonne( I nie widze w niej nic sztucznego)

Basiorus

Mało jest takich, które mają szansę z Yvonne. Założyciel tematu zwyczajnie się wygłupia. Taki psotnik.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones