PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=406378}

Chuck

7,7 23 082
oceny
7,7 10 1 23082
5,7 3
oceny krytyków
Chuck
powrót do forum serialu Chuck

Jeżeli mówimy tylko o zakończeniu to miał jedno z lepszych wśród seriali, ktore sie ciągneły długo. Każdy wie jak skończył się Prison Break albo Lost. Przykladow na ujowe zakonczenie jest wiele tutaj twórcy mnie milo zaskoczyli.
Jednak jezeli mowimy o calosci to serial był średni ze względu na wiele nieściłości i rzeczy niemal nie możliwych. Ale podobal mi się i trochę załuje, ze sie skonczyl.

ocenił(a) serial na 10
baxell_2

Ja żałuje bardziej uwierz mi:( Co to zakończenia, lepszego nie widziałem:)

ocenił(a) serial na 9
baxell_2

SPOILER!!!

Mi akurat nie odpowiadało takie zakończenie. Przyznaję, że było ciekawe. Trochę mnie jednak zasmucił fakt, że przez niecałe 90 odcinków budowali skrupulatnie relację między Chuckiem i Sarahą a pod koniec całej serii wszystko przekreślili. Szczerze wolałbym zakończenie banalne ale przyjemniejsze w odbiorze. Może jestem "miętki" ale od serialu głównie komediowego z elementami dramatu oczekiwałem happy endu. To jest oczywiście moje zdanie :)

użytkownik usunięty
mousek

SPOJLER
A mnie serial zaczął ostro irytować, gdy już Chuck i Sarah byli razem, wtedy Buy More było coraz mniej, a wiadomo, że właśnie ten wątek trzymał poziom komediowy serialu. Z zakończenia nie jestem do końca zadowolony, gdyż wskazuje, że prędzej lub później znów będą razem, wolałbym aby jedno z nich zginęło.

ocenił(a) serial na 10

Ja chciałbym jeszcze parę sezonów no ale cóż :) Może jakiś film powstanie albo coś. Samo zakończenie podoba mi się bardzo, miło było powrócić do miejsc z wcześniejszych sezonów, te poświęcenie Chuck'a kiedy musiał wybierać miedzy Sarah a ratowaniem ludzi, koncert Jeffstera( Ich wykonanie podobało mi się bardziej niż oryginalne) i scena na plaży. Chociaż czuję jakiś pewny niedosyt z tym zakończeniem. Podobnie jak mousek, ubolewam nad tym, ze przez te kilka sezonów budowali relacje z Sarah i Chuckiem a pod koniec przekreślili.

użytkownik usunięty
Basiorus

Ale pod koniec dali jednoznacznie nam do zrozumienia, że te relacje na nowo się odbudują, co byście jeszcze chcieli zobaczyć? Jak Chuck i Sara razem mieszkają w nowym domu i mają dzieci?

ocenił(a) serial na 9

Dobrze że zakończyli serial na takim etapie. Zakończenie też zaskakujące, ale bez tego nie zapadłby nam jeszcze bardziej w pamięci, no i szkoda chłopaka, chyba umarł z rozpaczy. Takie zakończenie nie jest banalne i daje perspektywy na ewentualną kontynuację za 2, 3 lata w dowolny sposób. Faktycznie wspólny dom, dzieci, rezygnacja ze szpiegowskiego życia były by nudne na dzień dzisiejszy, coś takiego mogło by wystąpić w ostatnim odcinku gdyby finał był inny, ale tak jak mówie ostatnia scena pozostawia nam dopisać sobie zakończenie i daje ewentualne szanse na kontynuację w przyszłości na 1, 2 sezony. Dodam też że największym minusem tego serialu były nieścisłości i czasem miałem wrażenie że niektóre wątki były dopisywane w trakcie a nie z góry wiadome.

ocenił(a) serial na 8
mousek

Mam podobne odczucia... Spodziewałam się czegoś bardziej radosnego.

ocenił(a) serial na 10
mousek

Tu jest zakończenie banalne : http://chucktv.pl/wideo/rozne/rozszerzony-final-serialu-napisy-pl/ :)
I wole to od zwykłego ;)

ocenił(a) serial na 8
baxell_2

Dobry serial, dobre "otwarte" zakończenie.

ocenił(a) serial na 9
baxell_2

Nie zgodzę się do końca.
Zakończenie nie było złe względem wykonania itp., jednak patrząc jaki to był serial to było chamskie zakończenie w stosunku do fanów.
Chuck to zawsze był lekki serial szpiegowski z jajem, dlaczego mimo takiej kreacji na końcu twórcy zdecydowali się zrobić z tego tragedię dla chucka, po prostu nie rozumiem, raczej na siłę.
W tym serialu zawsze wychodzili cało, absurdalnie czy nie, o to chodziło w chucku, a na koniec zaserwowali utratę tożsamości i wszystkich przeżyć ukochanej żony chucka, to nie pasuje po prostu do tego serialu, ten serial powinien mieć zakończenie z pełnym happy endem.

użytkownik usunięty
Programista_filmweb

No przepraszam jak zginał ojciec Chucka też miło nie było, Sarah żyła i to tylko kwestia kilku lat aby Chuck na nowo wszystko z nią przeżył, na pewno mieli mnóstwo filmów w tym ze ślubu więc szybciej by poszło.

ocenił(a) serial na 9

To jedyna znacząca śmierć w tym serialu, nie zmienia to jednak tego jak przez lata serial się kreował, dla mnie to po prostu nie pasowało, ale, że twórcy mówią iż zakończenie jest otwarte i do interperetacji to ja mówię - pocałunek zadziałał.

użytkownik usunięty
Programista_filmweb

Gimnazjum? A co to? Za moich czasów tego nie było ...

ocenił(a) serial na 9

Chyba pomyliłeś wątki.

użytkownik usunięty
Programista_filmweb

Tak, chodziło o jakiś wątek z "Dexterem" gdzie jakiś eks-gimnazjalista miał inne zdanie :)

baxell_2

Prison jeszcze dalby rade po bzdurnym ostatniom sezonie (reszta ujdzie, jedynka zawsze na propsie, w zasadzie to moglby byc miniserial zlozony tylko z pierwsego sezonu i tak to chyba bylo, ale nie rpzewidzieli sukcesu i przekombinowali) ale Lost to byla masakra, tak swietny serial i praktycznie nic sie nie wyjasnilo. szkoda chucka szkoda, chociaz ostatnie 2 sezony byly tragiczne

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones