PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=406378}

Chuck

7,7 23 082
oceny
7,7 10 1 23082
5,7 3
oceny krytyków
Chuck
powrót do forum serialu Chuck

Gdy się dowiedziałem że będą puszczać tylko do 3 to zacząłem sie niepokoić.
Wątek fabularny wciągnął mnie na maxa a na każdy odcinek czekam z niedoczekaniem.
Dlaczego TVN7 nie puszcza 4 i 5 sezonu i czy możliwe jest że kiedyć wyświetli.

Czy da się gdzieś obejrzeć 4 i 5 sezon w polskim języku (ściąganie i oglądanie na youtube odpada bo mam słabego inta)?????
proszę o odpowiedzi

ocenił(a) serial na 10
aleksanderl

Masz pewne info? Bedzie trzeba przyspamowac profil tvn7 na fb bo jestem bez pcta a internetu to nie mam od sylwka i wszystko musze ogladac w tv. Internet i tak byl kupa wiec nie zaluje ale w obecnym miejscu zamieszkania nie mam co liczyc na szybszego neta.

ocenił(a) serial na 10
aleksanderl

widocznie nie opłaca im się tego puszczać. ok. rok temu też było do 3 serii i zastąpili to Big Bang Theory

Ekrad

Ale, właśnie to jest bezsensu puszczają serial a potem nie chcą puścić pozostałych sezonów choć mają do nich prawa, lepiej wałkować w kółko 3 sezony, to samo zrobili z Supernatural czy właśnie The big bang theory lub Fringe. A już szczytem głupoty jest zakup i emisja seriali niedokończonych tj. Podróżnik czy V goście. No cóż żyjemy w Polsce w XXI wieku.

ocenił(a) serial na 10
szamix

Chuck tez jest nie dokonczony bo powinien miec jeszcze jeden sezon jak nie wiecej, a V to byl chwilowy hit ale niestety niedopracowana fabula go skazala na skasowanie.

Co mnie jeszcze boli? Godziny emisji seriali na tvn i tvn czy tez polsacie, Smallville w niedziele po polnocy, Pamietniki wampirow po 22, jedenasta godzina po 22, kryminalne jak bez sladu czy tez daleko od domu po 22/23, supernatural tez lecialo po polnocy, szkoda slow na godziny emisji, powinny leciec miedzy 7 a 19

Bengosha

Zgodzę się z godzinami emisji, szkoda bo z tvn7 można by zrobić kanał typowo serialowy a jak by nie patrzeć to tvn ma prawa do kilku konkretnych seriali.

ocenił(a) serial na 10
szamix

Sory za literowki. Mialem na mysli oczywiscie tvn i tvn7.
Gdyby wywalili z 7
-telenowele Teresa
-A.M. Wesolowska
-Mango telezakupy itp
-Sad rodzinny

I gdyby przeniesli detektywa Monk na inna godzine (lub kanal tvn) i Pamietniki wampirow z Jedenasta godzina to bylo by mega.

A juz przesupa bylo by gdyby wywalili reklamy, w ciagu godziny reklamy to 15-20minut, przy pieciu godzinach to az 75-90minut co daje az dwa odcinki Chucka

ocenił(a) serial na 7
Bengosha

Każda telewizja działa wg tego samego schematu. Najpierw promują swoje seriale a potem wypełniają czas innymi. TVN ma "Na wspólnej" i inne tego typu cuda więc normalne jest, że to leci w pierwszej kolejności a reszta o niezbyt atrakcyjnych porach. W USA również w godzinach najlepszej oglądalności lecą seriale wyprodukowane przez daną stacje. Tak to wygląda niestety.

ocenił(a) serial na 10
szamix

Lepiej się nie męczyć i wywalić telewizor. Od tego jest internet.

ocenił(a) serial na 9
aleksanderl

na kinomaniak . tv są wszystkie- no prawie odcinki. Brakuje bodaj ( w sumie) 3-4 odcinków z sezonów 4 i 5 właśnie Zacząłem tam ogladać od 9 odcinka 2 sezonu.

ocenił(a) serial na 10
aleksanderl

TVN7 nie puści 4 i 5 sezonu dlatego ze nie ma do tych sezonów lektora a napisy co im nie odpowiada

FanChuck

na ii tv . info jest wszystko

ocenił(a) serial na 9
Rose_Black

No. i dwu-godzinny limt na dzień. Na kinomaniaku można obejrzeć cały sezon w ciągu dnia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones