Chuck (2007-2012)
Chuck: Sezon 5 Chuck Sezon 5, Odcinek 3
Odcinek Chuck (2007-2012)

Chuck Versus the Frosted Tips

8,4 338
ocen
8,4 10 1 338
Chuck
powrót do forum s5e3

odcinek 5x03

ocenił(a) serial na 9

no i trzeba przyznać trochę się poprawili z sezonem i dużo wyjaśnili :) Teraz może być już
tylko ciekawiej.

ocenił(a) serial na 6
Xsargos

W nastepnym odcinku na samym poczatku Morganowi usuna intersekt, ale nie dadza go chuckowi...wiec co bedzie serial Chuck bez swojego najwazniejszego punktu...Hmmm.

ocenił(a) serial na 9
Private

hmm a chciałem to napisać bez spojlera. w 5/6 chuck odzyska intersekta.

ocenił(a) serial na 6
Xsargos

Poiler nie spoiler wystarczy ze obejrzysz promo i wiesz ze mu wezma intersekt...nie trzeba ogladac odcinkow poprzednich.

ocenił(a) serial na 8
Private

Z tego co widziałem to już usunęli Morganowi Instersekt. A teraz Decker wydał na niego wyrok wyrok śmierci.

tearsdontfall

Zdecydowanie najlepszy odcinek w tym sezonie. Fajnie, że Morgan nie jest już dupkiem.

ocenił(a) serial na 10
marcoxp1233

i fajnie ze maja mu zabrac intersekt

ocenił(a) serial na 9
marcoxp1233

A ja myślałam, że dłużej pociągnom wątek MOrgan&intersekt, myślałam że Chuck i Grimes będą wrogami czy cuś ;D

ocenił(a) serial na 10
Xsargos

nareszcie nareszcie więcej nie zdzierżę Morgana z Intersectem, ale niestety to już nie tam sam Chuck wiadomo, że serial musi ewoluować ale nie mogę sie przyzwyczaić do tej całej zamiany ról - Chuck opiekun, Morgan zagrożony , Sarah gdzieś z boku a Casey ma jakieś miłostki (choć ten wątek nadaje trochę smaczku) . na razie piąty sezon mnie zawodzi, czekam jak będzie dalej bo następny odcinek jak dla mnie będzie choć trochę przypominał starego Chucka , 6-7/10 ode mnie..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones