PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10034055}

Ciało w ogniu

El cuerpo en llamas
6,4 2 256
ocen
6,4 10 1 2256
Ciało w ogniu
powrót do forum serialu Ciało w ogniu

Dlaczego????

ocenił(a) serial na 6

Mam wątpliwości co do tego serialu. Główna bohaterka to typowy narcyz. Nienawidzi każdego, kto w jakikolwiek sposób się jej sprzeciwi. Mąż, który odczytał jej manipulacje i ją zostawił za zdrady stał sie wrogiem najgorszym. Tak postępuje rasowy narcyz i socjopata. Poza tym była kobietą, która panicznie boi się być sama i wciąz potrzebuje być w związku. Musi mieć chłopa żeby nie wiem co. Tylko nie rozumie DLACZEGO ona zabiła tego Pedra? Przecież mogła się z nim zwyczajnie rozstać. Nic nie zyskiwała na jego śmierci.. Nie miał pieniędzy więc nie zyskiwała finansowo. Z filmu nie wynikało, że był niebezpieczny dla Rosy. Po co ta cała akcja? Wytłumaczenie widzę tylko jedno: nienawiść i frustracja. Były mąż radził sobie świetnie finansowo ale korzytsała z tego nie Rosa a inna kobieta. Rosa była sfrustrowana i wściekła na wszystko i tę nienawiść zogniskowała na Pedrze. Chciała się wyżyć po prostu. Albert podkręcony prze Rose również zaczął nienawidzić Pedra. Pewnie myślał, że w jakiś sposób ratuje Rosę, swoją kobietę. Ktoś widzi inny powód zabicia Pedra? Bo to zabójstwo jest tak nielogiczne. Tylko afekt mógł to uzasadnić. Ale to nie było zabójstwo w afekcie tylko zaplanowane. Nie rozumiem tego

Barbarra_Ra

To zabójstwo to była albo jej fanaberia, albo chciała wrobić byłego męża po prostu aby mieć córkę tylko dla siebie

Barbarra_Ra

Na Twoim miejscu bym się cieszyła, że nie rozumiesz jej motywów - wygląda na to, że nie jesteś zaburzoną psychopatką :)

ocenił(a) serial na 6
Ania54608

Może szkoda?:) Podobno psychopaci mają lżejsze życie:)

Barbarra_Ra

Pedro był świrem, Rosa się go bała, nie umiała wyjść z tej toksycznej relacji. Ja myślę, że Pedro w przypadku zerwania też mógłby posunąć się do morderstwa jej lub Alberta.

ocenił(a) serial na 6
Magdalena_Gaw

Moim zdaniem z filmu to nie wynikało. Pedro był narwany ale w nie większym stopniu niz jego mordercy. Ja nie widziałam w Pedrze zagrożenia dla Rosy. Nie wiem jak było w rzeczywistości, ale sąd jednak nie przyjął wersji Rosy i skazał ich oboje. Rose na wyższa karę.

Barbarra_Ra

No własnie z filmu to słabo wynika , powiedziała tylko ,ze wyjdzie na kretynke jak sie znowu z chlopakiem rozstanie . Tez tego nie rozumiem , wkopanie byłego męża byla szyta tak grubymi nićmi ,ze pewnie nawet jakby był wtedy w domu to i tak żadnych wielkich dowodów na niego nie było . Ogolnie bardzo słabo to zaplanowali i w sumie nawet nie wiadomo po co

ocenił(a) serial na 6
tomek23452

Moim zdaniem jedynym możliwym powodem ze strony Rosy (bo jeśli chodzi o Alberto, to wiadomo, że przyjął wersję biednej skrzywdzonej Rosy) było zaszkodzenie ex mężowi. Rosę wyraźnie bolało jego szczęście, w tym finansowe. Po drugie sam fakt, że ją porzucił. Córeczka tatusia, przyzwyczajona, że dostaje co chce i wszystko jej wolno, nawet jak łamie zasady i zdradza, to wystarczy słodki uśmiech i mężczyźni z ojcem na czele robią czego ona chce. A tu sprzeciw, bunt, porzucenie, obojętność na jej sztuczki. Urażona duma i zawiść. Do tego niewątpliwe skłonności socjopatyczne (socjopata nie toleruje odrzucenie) . Innego racjonalnego wytłumaczenia nie widzę.

Barbarra_Ra

I to by miało sens , gdyby sie jakoś przygotowała do wrobienia męża , a jedyne co zrobiła to zalogowała sie z telefonu Pedra pod domem byłego męża ,a nawet nie sprawdziła czy mąż był w domu . Na jakiej podstawie ona myslała ,ze mąż zostanie skazany... bo ona tak rozpowiadała ? Zero dowodów jego winy było przeciez

ocenił(a) serial na 10
Barbarra_Ra

Może chodziło o "dreszczyk emocji"? O wspólny pakt z kochankiem, takie "przypieczętowanie ich miłości"? Dla normalnego człowieka nie ma w tym żadnej logiki i każde inne rozwiązanie jest lepsze niż posunięcie się do takich czynów ale widocznie oni bardziej działali w emocjach niż zastanowili się nad możliwymi konsekwencjami... Ich plan sypał się z każdej strony, to się nie mogło udać. Cóż.

Barbarra_Ra

Zabili go bo ona za nic nie chciała powtórzyć historii z początku filmu (Pedro był identycznie szaleńczo zakochany jak pierwszy jej kochanek) , nie chciała zniszczyć swojej reputacji w pracy i wyjść kolejny raz na idiotkę. W jej mniemaniu, gdyby się z nim rozstała to Pedro chciałby się zemścić i ją upokorzyć podobnie jak ten pierwszy. Chodziło jej tylko o to. Nienawidziła go bo był miękki i za bardzo zakochany a przez to w jej odczuciu był zagrożeniem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones