PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31904}

Cień anioła

Dark Angel
7,5 12 874
oceny
7,5 10 1 12874
Cień anioła
powrót do forum serialu Cień anioła

Szkoda,że jest tak mało odcinków :/

ocenił(a) serial na 10
paulusialusia

Też tak myślę. Czuję ogromny niedosyt, że skończył się po dwóch sezonach :(

exylia

marnowanie taśmy filmowej na takie produkcje powinno być karane :)

p.s. tak wiem, że taśma filmowa przeszła już do lamusa w kinematograficznym mainstrem'ie. to była taka metafora.

ocenił(a) serial na 9
the_men_from_okinawa

Mi się podoba ten serial,nwm co ci się w nim nie podoba,może to nie twój gust i tyle,jak to sie mówi"O gustach się nie decyduje" :P

ocenił(a) serial na 10
the_men_from_okinawa

A obejrzałeś cały serial czy tylko ostatni odcinek? Tak się tylko pytam, bo widziałam w innym temacie, że opisywałeś ostatni odcinek, więc chciałabym wiedzieć, czy oceniałeś serial tylko na podstawie jednego odcinka.

exylia

Nie, oczywiście że nie oglądałem całego serialu, a tylko odcinek który opisałem.
Zgodzę się, że nie każdy sezon musi trzymać równy poziom.
Uważam jednak, że nawet po obejrzeniu tylko jednego odcinka można wyciągnąć jakieś w miarę rozsądne wnioski co do całości serialu, szczególnie że serial ten składa się tylko z 2 sezonów (a nie np. 15). Wydaje mi się jakoś mało prawdopodobne, żeby na przestrzeni tylko dwóch sezonów serial ten mógł skrajnie obniżyć loty. Mogę się oczywiście mylić, ale bardziej wydaje mi się że po prostu nigdy nie był to serial wybitny. :)

the_men_from_okinawa

ps. może jednak moja ocena (1/10) po obejrzeniu tylko jednego odcina jest niesprawiedliwa, ponieważ gdybym na przykład obejrzał wszystkie to uznał bym, że 2/10 lub nawet 3/10 jest bardziej obiektywną oceną. jednak tego już nigdy się nie sprawdzę, bo tak mnie zdegustował ten jeden który widziałem

ocenił(a) serial na 10
the_men_from_okinawa

Zgodzę się, że po obejrzeniu jednego odcinka można już wyrobić sobie opinię, ale z reguły serial zaczyna oglądać się od początku. Jak mnie pierwszy odcinek nie wciąga, to faktycznie już się nie męczę oglądaniem następnych. Ty obejrzałeś tylko ostatni odcinek, więc tak naprawdę nie wiesz skąd to wszystko i dlaczego doszło do tych wydarzeń. DA jest specyficznym serialem SF, nie musi się podobać każdemu, ale ocenianie po obejrzeniu tylko końcówki nie jest w porządku. To tak, jakby się oceniało książkę, czytając tylko ostatni rozdział. Wtedy raczej trudno zrozumieć, o co autorowi chodziło. Szkoda, że się zraziłeś do serialu. Może gdybyś obejrzał pilota zamiast tego odcinka, dałbyś szansę chociaż jednemu sezonowi :)

ocenił(a) serial na 9
exylia

zgadzam się ;d

ocenił(a) serial na 9
the_men_from_okinawa

Nie powinienes oceniac calego serialu na podtawie jednego odcinka. Ostani odcinek moze nie nalezal do najlepszych, ale w calym serialu bylo duzo bardzo dobrych odcinkow. Twoja ocena jest calkowicie niesprawiedlliwia. Najpierw obejrz chociaz pare odcinkow, a potem dopiero oceniaj.

ocenił(a) serial na 9
exylia

cały serial widziałam -_-

ocenił(a) serial na 9
paulusialusia

bo wiecie jak się obejrzy jeden odcinek to nie ma co się oceniać -_-

paulusialusia

mało odcinków, ale chociaż można się cieszyć, że są dwa sezony :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones