PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10049427}

Cisza na planie: mroczna strona dziecięcej telewizji

Quiet on Set: The Dark Side of Kids TV
7,1 815
ocen
7,1 10 1 815
Cisza na planie: mroczna strona dziecięcej telewizji
powrót do forum serialu Cisza na planie: mroczna strona dziecięcej telewizji

Nie mam pojęcia w jakiej skali mam ocenić ten miniserial biorąc pod uwagę jego tematykę. Dałam 8 gwiazdek, ponieważ nie każdy ma tyle odwagi i nie każdego stać na to, żeby publicznie mówić o tak okropnych rzeczach - nie ważne czy było to rok czy 20 lat temu. Cartoon Network, Disney Channel oraz Nickelodeon to całe moje dzieciństwo. Drake i Josh to mój ostatni i ulubiony serial, który leciał na Nickelodeonie. Najbardziej jest mi szkoda Drake’a Bell oraz Amandy Bynes, ponieważ oni najbardziej ucierpieli. Zapewne ofiar jest więcej, ale o wielu nie wiemy. Prawda jest taka, że te dzieciaki poświęciły swoje dzieciństwo dla naszego.

wesmaaa

Pięknie powiedziane, ale

Mariobros22

I za razem smutne, ale nasuwa się pytanie, gdzie byli rodzice?

ocenił(a) serial na 8
Mariobros22

Dokładnie i sama się zastanawiałam nad tym dlaczego rodzice niczego nie zauważyli? Mogłabym napisać, że to Hollywood, które rządzi się własnymi prawami, ale czy byłoby to trafne podsumowanie? Nie sądzę …

ocenił(a) serial na 8
Mariobros22

na planie byli, liczyli hajs

Mariobros22

W serialu czasem wypowiadają się rodzice i też jest dziewczynka, którą mama zabrała z telewizji, widząc dwuznaczność zachowań. Można więc założyć, że jednak ktoś reagował, a serial pokazuje historie tych, którzy poszli dalej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones