PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=479967}

Clannad After Story

Clannad: After Story
8,2 4 136
ocen
8,2 10 1 4136
Clannad: After Story
powrót do forum serialu Clannad: After Story

Oglądałam wiele Anime, ale to przebiło wszystkie z kategorii Dramat / Romans
Przy 3 czy tam 4 ostatnich odcinkach co kilka minut musiałam stopować bo przez łzy nie widziałam liter. To jedyne Anime które spowodowało u mnie ,,wodospad łez''

Kita93

Na żadnym innym Anime, czy filmie nie wzruszyłem się tyle razy ile na Clannad (mój rekord w tej kwestii). Ostatnio naprawdę wzruszyłem się w ostatnim odcinku "Full Moon wo Sagashite", ale tylko raz.

ocenił(a) serial na 10
Kita93

Niedawno obejrzałem Clannad After Story i szczerze mówiąc nie płakałem, ale naprawdę ten sezon co do poruszenia uczuć widzów przebija poprzednią serię. Bardzo poruszyła mnie ta część, aż szkoda zaczęło mi się robić na początku Tomoya... Potem jak zobaczyłem iż trochę później zaczął spędzać czas z córeczką to szczerze mówiąc trochę mi ulżyło na duszy... Bo chociaż tyle z jego szczęścia, lecz oglądając dalej pomyślałem : "Co to ma być?? Jaki bzdur..." Kto oglądał ten wie, że chodzi mi o córeczkę... Ale mimo to to Anime zasługuje jak dla mnie na ocenę 10/10. Chociaż nie rozumiem jednego... Bo to wyglądało jak by miało 2 zakończenia... 1 - Wielka tragedia... Szczerze mówiąc nie do pozbierania się po niej... 2 - Pełne szczęścia (rodzinka w komplecie)... O co w tym chodzi ? Chociaż wolałbym te drugie zakończenie... Jeżeli kto może niech się wypowie na temat zakończenia... Pozdrawiam!

ocenił(a) serial na 10
biro85

A więc tak. Zacznijmy od tego że nie zaczyna się zdania od "tak więc" :P. Ale wracając do wątku to trzeba sobie zdać sprawę z tego iż anime powstało na podstawie gry light novel pod tym samym tytułem. Tak więc twórcy starali się odwzorować w anime wszelkie możliwe zakończenia z gry, stąd "Tomoyo chapter" w serii pierwszej i stąd niby zagmatwane aczkolwiek wiernie oddające treść gry zakończenie AS. Wystarczy pograć w grę i wszystko stanie się bardziej przejrzyste ;D POZDRAWIAM

ocenił(a) serial na 10
tybet82

"Visual Novel" ^^

ocenił(a) serial na 8
biro85

Dla tych co nie rozumieją kolejności wydarzeń, bardzo przydatne objaśnienie z innego tematu:
http://imageshack.us/photo/my-images/220/clannadguide.jpg/

ocenił(a) serial na 10
Pieniak3

Dzięki wszystkim za objaśnienia, już wszystko jest jasne i nawet odpowiedziało to na co wszystkie moje pytania jakie nasuwały mi się co do tego anime.

ocenił(a) serial na 8
Kita93

Zdecydowanie. Żaden inny dramat nie może się z tym równać.

użytkownik usunięty
ZupkaChinska

wspaniale anime ; D

ocenił(a) serial na 10
Kita93

Popłakałem się jeszcze na Kanonie, a co do Clannada to jedno z moich ulubionych anime :D

ocenił(a) serial na 10
Kita93

To pierwsze anime na którym płakałam. No ale każdy ma swój gust, i różne rzeczy go wzruszają. Ja naprzykład nie wiem jak można płakać na Kanonie, mnie to wogóle nie poruszyło.

ocenił(a) serial na 10
Kita93

Najlepsze Anime które widziałem, od odcinka 16 do końca popłakałem się z 5 razy

Kita93

tak

ocenił(a) serial na 10
Kita93

przyznam się szczerze, że na początku po obejrzeniu całej drugiej serii nie uroniłem ani jednej łzy, nie wiem czemu, sam sobie się dziwie. Ale kiedy zacząłem o tym rozmyślać, kiedy zacząłem słuchać ten niesamowity soundtrack i kiedy patrze na to zdjęcie to po prawie za każdym razem mam łzy w oczach.
http://www.youtube.com/watch?v=J2yzMhNkgsk&feature=player_embedded#!

ocenił(a) serial na 10
Ajinur

prawie nigdy nie płacze na filmach/serialach, ale clannad to naprawdę wyjątek. muzyka, fabuła, bohaterowie.. chyba nigdy nikomu nie udało się stworzyć smutniejszego obrazu niż ten.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones