PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=479967}

Clannad After Story

Clannad: After Story
8,2 4 136
ocen
8,2 10 1 4136
Clannad: After Story
powrót do forum serialu Clannad: After Story

O co chodzi w zakończeniu?

użytkownik usunięty

Wiem że taki temat był ale obrazki które wstawialiście w odpowiedzi nie działają.Jestem po
ostatnim odcinku i nie wiem o co chodzi z tym że:
1. Nagisa i córka umarły a potem wszyscy żyli i była scena od porodu,co to bylo?
2.Co wspólnego miał ten świat robota i dziewczynki,wiem że to był Tomoya i córka ale co to mialo
wspólnego i co oni tam robili i dlaczego od tak świat się skończył?
3.Co to było to że Tomoya woła Nagise i sie do niej przytula i gadali że mógł jej nie poznać w tym
miejscu na początku 1 odcinka
4.Co oznaczały te ostatnie chwilę gdy Fuko znajduje Ushio pod drzewem?
Wiem dużo pytań ale nie mogę za bardzo tego ogarnąć a anime fajne.

użytkownik usunięty

i do 2 dlaczego Nagisa tak jakby pamiętała ten świat z robotem i Tomoya też coś tam mu świtało

ocenił(a) serial na 10

http://img194.imageshack.us/img194/1958/clannadtimeline.jpg?iact=hc&vpx=188&vpy= 150&dur=3998&hovh=206&hovw=244&tx=92&ty=246&sig=117202986021812671772&ei=oBs4T-e 5Kcih0QX3oqC7Ag&page=1&tbnh=152&tbnw=180&start=0&ndsp=12&ved=1t:429,r:0,s:0
Poczytaj sobie ;)

użytkownik usunięty
PrimageN

Szkoda, że nie po polsku...

użytkownik usunięty

http://www.speedyshare.com/b43HH/Clannad.jpg
Tu jest wszystko po polsku,znalazłem to jakiś czas temu :P

ocenił(a) serial na 10

O, dobre :D
Wcześniej był tu tylko wrzucony ten schemat, co wysłałem, jedynie przetłumaczony. Ten Twój jest jeszcze lepszy!

użytkownik usunięty
PrimageN

Opis opisem, ale skąd Nagisa pamiętała ten świat, o którym później zrobiła przedstawienie?

ocenił(a) serial na 8

Pewnie u obydwojga przebłyski wspomnień potęgowało miasto, w końcu niejednokrotnie było podkreślane, że to miasto jest niezwykłym miejscem ;) Poza tym wydaje mi się, że w świecie, który się kończył, żyli zarówno po wydarzeniach z normalnego świata, jak i równolegle do nich

Kurde wiem że to dawno już :P ale sam nie mogę znaleźć tego "timeline" a to po ang jakieś takie chyba nie do końca wyjaśniające o co w tym chodzi. Dysponuje ktoś tym po PL albo jakimś konkretem bo nic nie mogę znaleźć :( Z góry dzięki.

ocenił(a) serial na 10
PrimageN

Link wygasł :/

ocenił(a) serial na 8
Gandalf777

pierwszy nadal aktywny ;)

ocenił(a) serial na 10

Cała seria wyprodukowana została na podstawie gry Visual Nowel, a ta skupiała się przede wszystkim na tych dziwnych światełkach. Tomoya przez całą serię zbierał te światełka za każdą pomoc w stosunku do jego przyjaciółek. Kiedy zebrał odpowiednią ilość tych światełek czas, tak jakby się cofnął. Czyli ten drugi świat zniknął, aby "zreinkarnować" bohaterów i właśnie cofnąć czas. :D
Mam nadzieję, że trochę wyjaśniłam o co chodzi z końcówką. ;)

magdalenac12

To w sumie zyli dlugi i szczesliwie czy nie?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones