PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=479967}

Clannad After Story

Clannad: After Story
8,2 4 136
ocen
8,2 10 1 4136
Clannad: After Story
powrót do forum serialu Clannad: After Story

Po prostu świetny

ocenił(a) serial na 9

Na prawdę dobra seria! Obejrzałam ją w bodajże 5 dni... Szczególnie podobał mi się wątek "wchodzenia w dorosłość" oraz sama ciąża. Od taka seria obyczajowa :)! Klimat miała niesamowity! Przez całe dwa sezony czekałam aż się w końcu pocałują, ale jak widać nic z tego... Ja się praktycznie nigdy nie wzruszam, ale tutaj muszę przyznać, że miałam kilka razy łzy w oczach! Może to głupio zabrzmieć, ale nie oceniłabym tej serii tak wysoko, gdyby nie koniec. Dla mnie śmierć Ushio była tu niepotrzebna. Zakończenie na prawdę mi się podobało! Jednym z minusów jest kreska, która no.... nie zachwyca! Jednak to w ogóle nie przeszkadza w oglądaniu! Moja ocena to: 9/10, polecam :)!

ocenił(a) serial na 9
Yollow

Dopisz spoiler na początku tematu - bo dla niektórych to może być zbyt duża inf o Ushio ;)


Co do samego wzruszania się... oglądałam w miarę sporo anime jak na osobę która nie chwyta się wszystkiego - ale to anime... powodowało że beczałam jak dziecko..... płakałam żywymi łzami kapiącymi ze mnie jak właśnie w tym anime! Co prawda z przypadku zaczęłam od drugiej serii później obejrzałam pierwszą - ale nie żałuję, przez to pierwsza bardziej ściskała moje serce niż inni o niej pisali. Spoiler --->
Ale co do wzruszeń.. kiedy ma się od wielu lat osobę którą się kocha i czasem przechodzą myśli o założeniu rodziny to bieg wydarzeń pokazany w Clannad 2 spowodowało że nie potrafiłam przestać płakać.. po mimo że jestem kobietą i wiem że to ja będę kiedyś tą która będzie rodzić, bardzo wczułam się w uczucia bohatera... stracić żonę, czyli drugą połówkę dla której powierza się życie, zrozumieć ból swego ojca który chciał dobrze ale był po części tak samo słaby jak na początku Tomoya a tak naprawdę przechodził tą samą drogę, lecz nie porzucił swego dziecka przez śmierć żony, no i oczywiście śmierć córeczki Ushio która była jego i Nagisy dziełem.. ostatnia żywa część żony i jego - ich wspólne dzieło.. to co pojął po czasie... naprawdę nie byłam w stanie powstrzymać się od łez... Tym bardziej że może spotkać to każdego z nas - op tak wymyślona historia - a jednak niestety realna :(

ocenił(a) serial na 9
Yollow

Wybacz - widzę że jednak było inf o spoilerze ^^

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones