PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95836}

Co ludzie powiedzą?

Keeping Up Appearances
7,8 34 421
ocen
7,8 10 1 34421
6,8 10
ocen krytyków
Co ludzie powiedzą
powrót do forum serialu Co ludzie powiedzą?

Biedny Ryszard :/

użytkownik usunięty

Za każdym razem kiedy oglądałem ten serial najbardziej żal mi było Rycha ;)
Pamiętam jak raz postawił się Hiacyncie. No i szkoda też Elżbiety, to przez Hiacyntę Elka miała załamanie nerwowe podczas picia kawy ;)

Postać Hiacynty Bucket jest zabawna ale czasem (i tego nie da się ukryć) wkurzająca zarazem. No ale cóż taki jest główny sens serialu. Chodzi tu o wyśmianie tych osób, którzy uważają się za lepszych od innych chociaż wcale nie są.

Najbardziej podoba mi się postać Powolniaka. To jego słynne powiedzenie: "How nice" jest rozbrajające. Można powiedzieć, że był takim bardziej inteligentnym Ferdynandem Kiepskim.

dokładnie zgadzam się z Twoją wypowiedzią :)

w zasadzie jednak to mi wszystkich szkoda, którzy znajdują się w bezposrednim kontakcie z Hiacyntą :) - zaczynając od Ryszarda a kończąc nawet na listonoszu...:)

ocenił(a) serial na 10
michlo

Rychu postawił się Hiacyncie w jednym odcinku, gdy Powolniak do baru go wyciągnął i napruty i upalony (cygarami oczywiście ;P) poszedł po żonę do kościoła (sprzątanie w kościele).

W pamięci utkwił mi jeden charakterystyczny moment, gdy biedny Rychu wozi Hiacyntę po okolicy i ta karze mu się co chwila zatrzymywać, ostrzega go o rowerzystach na chodniku itp. w pewnym momencie Rychu wpada w taki wewnętrzny szał, wymachuje rękami i klnie pod nosem - chyba najlepsza scena z całego świetnego serialu :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones