PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95836}

Co ludzie powiedzą?

Keeping Up Appearances
7,8 34 366
ocen
7,8 10 1 34366
6,8 10
ocen krytyków
Co ludzie powiedzą
powrót do forum serialu Co ludzie powiedzą?

Pytanie

ocenił(a) serial na 10

Słuchajcie, mam pytanie. Wie ktoś czy można gdzieś w Internecie obejrzeć wszystkie odcinki czytane przez Maciej Gudowskiego?
Ja znalazłem tylko wersję czytaną przez Stanisława Heropolitańskiego i muszę powiedzieć że ten lektor w mojej ocenie jest słabszy. Z góry wielkie dzięki za odpowiedź

A jeśli o sam serial chodzi, to jest przegenialny. Kocham brytyjski humor, zawsze kiedy mam zły nastrój, Hiacynta i jej zwariowane perypetie mi go poprawią :) Każdy odcinek jest wylęgarnią gagów i żartów na najwyższym poziomem. Nieraz płakałem ze śmiechu, a najbardziej rozbraja mnie postać Powolniaka. Jego luzackie podejście do życia i często trafne i inteligentne riposty sprawiają że jest on bez wątpienia moją ulubioną postacią. Wszystkie postaci mają w sobie coś wyjątkowego. Bohaterowie tworzą razem niezwykle komiczny kolektyw indywiduów, który rozbawi nawet największego ponuraka. Nie będzie drugiego tak dobrego brytyjskiego sitcomu. Humor w najlepszym wydaniu. Bez wątpienia jest to serial ponadczasowy i będzie bawić jeszcze wiele pokoleń ;) ocena oczywiście 10/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones