PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95836}

Co ludzie powiedzą?

Keeping Up Appearances
7,8 34 396
ocen
7,8 10 1 34396
6,8 10
ocen krytyków
Co ludzie powiedzą
powrót do forum serialu Co ludzie powiedzą?

SCENY USUNIĘTE

ocenił(a) serial na 9

Ostatnio oprócz serialu miałem możliwość obejrzenia wpadek serialowych. Super sprawa. Najlepszy jak dla mnie był w nich Powolniak (ogólnie wesoły z niego człowiek). Najgorzej wypadła za to Stokrotka (miała największe problemy z zapamiętaniem tekstu i śmiała się czasami jak szalona).

Polecam każdemu.

ps1 - ciekawe dlaczego twórcy serialu nie dali czwartej siostrze jakiegoś "kwiatowego" imienia, tylko Wioletta?

ps2 - mogli chociaż raz pokazać Sheridana.

Thorgal1982

PS 1 po angielsku jest jakoś bardziej kwiatowo
PS 2 mogli oj mogli. Może z tym jego "kolegą" by przyjechali na jakieś święta

A masz może link do tego? Albo gdzie obejrzałeś?

ocenił(a) serial na 9
sol22

Miałem to od znajomego, a on to chyba z Piratebay ściągnął. Plus, że wszystkie odcinki oraz te wycięte scenki, minus, że nie ma tłumaczeń do wszystkich, a ja z angielskim to tak - Kali jeść, Kali pić.

Thorgal1982

Wioletta to jej imię w niektórych polskich wersjach językowych, miała na imię Violet czyli fiołek.

ocenił(a) serial na 9
Frida_filmaniak

Dzięki, nigdy się nie wsłuchiwałem, ponieważ bazowałem głównie na lektorze. Czyli wszystkie siostry to "kwiatuszki".

p.s. - to tak jak z Powolniakiem, który mówił do Ryszarda - Rychu (u naszych lektorów), a w rzeczywistości - Dicky.

Thorgal1982

Dokładnie. Ogólnie jeżeli ktoś ogarnia angielski na jako takim poziomie to radzę przynajmniej spróbować oglądać w oryginale bo lektor z wieloma żartami sobie nie radzi a wielu w ogóle nie mówi bo tłumacze pewnie nie umieli zgrabnie tego przełożyć na polski. I slyszymy jak kotś coś mówi, śmiech widowni a tłumaczenia nie ma...

Frida_filmaniak

Oj tak...Mogliby to na nowo przetłumaczyć. Ja niekumata zupełnie z angielskiego jestem i tylko widzę jak niekiedy coś między sceną a tłumaczeniem 'ucieka'.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones