PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95836}

Co ludzie powiedzą?

Keeping Up Appearances
7,8 34 366
ocen
7,8 10 1 34366
6,8 10
ocen krytyków
Co ludzie powiedzą
powrót do forum serialu Co ludzie powiedzą?

Ale Stare Wiadro mnie wkurzało od początku. Niezrównoważona kobieta, właściwie chora psychicznie, terroryzująca wszystkich wokół. W prawdziwym życiu ludzie by szybko wyprostowali taka osobę. No ale wtedy by nie było serialu ;P

ocenił(a) serial na 7
Gilgamesh_2

Nie powiedział bym, aby Hiacynta była niezrównoważona, chodź po jej zachowaniu, można by tak pomyśleć. Po prostu pomyliły się jej epoki...o jakieś 200 lat XD Coś co było wtedy szczytem dobrego wychowania, w jej czasach, było totalnym natręctwem. W tym poście czuć troche brak zrozumienia tej postaci.

Cała akcja kręci się przecież wokół tego, że Hiacynta udaje kogoś kim tak naprawdę nie jest i nigdy nie była. Chce by myślano, że jest zamożniejsza i lepiej urodzona, niż w rzeczywistości. Stara się też zerwać ze swoją przeszłością. Dorastała w dysfunkcyjnej rodzinie i ubogim środowisku. Łatwo się tego domyślić np. po tym, jakie kłamstwa opowiada na temat swojego ojca i jego rzekomo wielkich dokonań z czasów wojny. I dla tego np. nie przyznaje się do swojej rodziny. Ale ja się jej nie dziwię.

ocenił(a) serial na 7
HotChocolate90

Jak zwykle znajdzie się ktoś kto lepiej wie... Natręctwa (sam napisałeś) to choroba psychiczna . Brak empatii. Brak komunikacji. Rozumiem przesłanie filmu. Wskazałem tylko kompulsywne zachowania Hiacynty. I tylko tyle. Wracam co dwa, trzy lata do tego serialu bo jest po prostu dobry.

Gilgamesh_2

Jeśli tak, to takich niezrównoważonych "Starych Wiader" jest na kopy - i wcale nie trzeba jeździć ich oglądać do GB...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones