PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95836}

Co ludzie powiedzą?

Keeping Up Appearances
7,8 34 396
ocen
7,8 10 1 34396
6,8 10
ocen krytyków
Co ludzie powiedzą
powrót do forum serialu Co ludzie powiedzą?

Zabawny serial

użytkownik usunięty

Można nie znosić Hiacynty,ale bez niej serial by nie istniał! Te jej teksty i wieczne poprawianie:"Nie Żakiet,tylko Bukiet!". Zawsze podziwiałam Ryśka,że z nią wytrzymywał. Nic dziwnego,że bardzo nie chciał przejść na wcześniejszą emeryturę mając w perspektywie spędzanie z żonką jeszcze więcej czasu niż dotychczas. Lizka,która wiecznie rozlewała u sąsiadki kawę, Powolniak od zawsze siedzący w samym podkoszulku popijąc piwo w puszce, siostra Hiacyny mająca mercedesa i jacuzzi, listonosz uciekający przed Hiacyntą, rzekomo zakochany Emmet w Żakietowej, Róża chodząca w mini spódniczkach mająca co chwilę romans z innym facetem(przeważnie z żonatymi), Stokrota ślepo zakochana w swoim mężu, stuknięty tatuś sprawiający problemy. Ach, można by jeszcze wymieniać i wymieniać. Zawsze śmiałam się kiedy Hiacynta wstydziła się tego jak mieszka jej rodzina i ukrywała przed Lizką i resztą świata,gdzie oni tak naprawdę mieszkają. Na innych gadała, a sama wcale nie była lepsza. Nigdy nie widziała u siebie wad. Jak jej coś nie poszło to zrzucała wszystko na swojego biednego męża. Szkoda,że nigdy nie pokazali Sheridana. Serial był przezabawny. Można do niego wielokrotnie wracać i zawsze rozśmieszy :). Ode mnie ma zasłużoną 10-tkę. Mam do niego sentyment. Plus u mnie jest taki,że posiadam go na płytach z gazety i w każdej chwili mogę go odtworzyć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones