PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10002776}

Co się stało, Brittany Murphy?

What Happened, Brittany Murphy?
6,2 738
ocen
6,2 10 1 738
Co się stało, Brittany Murphy
powrót do forum serialu Co się stało, Brittany Murphy?

Eh

ocenił(a) serial na 5

Jakoś nie spodobał mi się ten dokument, straszny pocisk po mężu i niby czemu bo nie wyglądał jak Ashton Kutcher? Widać zagubioną osobą była ale po co ta nagonka na męża

ocenił(a) serial na 5
n1ewidka

Faktycznie dokument średni. A pocisk po mężu jasne z jakiego powodu. Manipulował, kontrolował, ograniczał, wydawał jej kasę. I gdyby wezwał lekarza kiedy trzeba było pewnie by żyła.

ocenił(a) serial na 5
grego1980

Mi się to nie klei, sama też mogła pogotowie wezwać tak jak i jej matka, nie ma co zrzucać całej odpowiedzialności na niego, przecież to dorosła kobieta była. Poza tym on też na to samo chwilę później umarł więc musi tu być coś więcej. Czytałam kiedyś że dom w którym mieszkali załatwił im tak płuca tylko pytanie czemu matka była zdrowa jak z nimi mieszkała

ocenił(a) serial na 5
n1ewidka

Była na ten temat informacja że to nie dom.

ocenił(a) serial na 5
n1ewidka

Była pod jego wpływem i tyle. Historia znana jak świat i poruszana wielokrotnie. Może nie zabił jest bezposrednio ale przyczynił sie do jej smierci.

ocenił(a) serial na 7
n1ewidka

Zapominasz ze odizolował ją od całego świata. Zabral jej telefon, dostęp do maila, zamiast integrować się z ekipą filmową, musiała spędzać przerwy z nim w samochodzie. Ona nie miała jak sama zadzwonić po pogotowie, tak była zmanipulowana i zastraszona.

ocenił(a) serial na 7
n1ewidka

Gadasz jak te osoby które podczas robienia makijażu wrzucały krótkie informacje a na końcu zaczęły pleść o spisku i polowaniach.

ocenił(a) serial na 7
n1ewidka

Jaka nagonka? Przecież on ją zabił przez swoje działania. Był manipulantem i socjopatą. Co za pusty komentarz.

n1ewidka

Oglądałeś ten serial i się dziwisz? Czy to pokrewieństwo dusz z tym psycholem?

ocenił(a) serial na 6
n1ewidka

skoro pytasz po co nagonka na męża to najwidoczniej kompletnie nic nie zrozumiałaś....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones