PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10002776}

Co się stało, Brittany Murphy?

What Happened, Brittany Murphy?
6,2 738
ocen
6,2 10 1 738
Co się stało, Brittany Murphy
powrót do forum serialu Co się stało, Brittany Murphy?

Murphy trochę kojarzyłam z drugoplanowych ról. Wiedziałam, że zmarła młodo, w dziwnych okolicznościach, ale nie śledziłam specjalnie artykułów na jej temat, dlatego z ogromną ciekawością obejrzałam ten dokument. Twórcy dotarli do bardzo wielu osób, którzy przybliżyli jej historię. Wykorzystano też bardzo wiele nagrań archiwalnych, dzięki czemu te dwa odcinki sprawnie wciągają w historię, w którą wręcz trudno uwierzyć. Żałuję tylko, że nie porozmawiano z większymi sławami, jak ją zapamiętali, ale z drugiej strony nie odwracali uwagi od głównej bohaterki. I z takich przemyśleń na koniec dodam, że moją szczególną uwagę przykuła rola tabloidów i standardów panujących w Hollywood w latach 2005-2010 i refleksje tego blogera, który jak rozumiem był wtedy jedną z gwiazd tego pseudo dziennikarstwa. A ta rozmowa z Kutcherem chyba w jakimś radio? Ja bym na jego miejscu przerwała taki wywiad i wyszła. Obejrzałabym z chęcią coś więcej na temat tego, bo to był okres polowania na czarownice, a paparazzi byli bezlitośni. Wiele nazwisk zniszczono i to były głównie kobiety. Dziennikarze nakręcali tę spiralę, wpędzając aktorki i piosenkarki w zaburzenia odżywiania, narkomanię i alkoholizm.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones