Colony (2016-2018)
Colony: Sezon 1 Colony Sezon 1, Odcinek 9
Odcinek Colony (2016-2018)

Dzień zero

Zero Day 44m
7,6 176
ocen
7,6 10 1 176
Colony
powrót do forum s1e9

S01E09

ocenił(a) serial na 8

No i w końcu wyszło jaka jest naprawdę Katie. W sumie widzieliśmy to cały czas. Jej działania nie miały nic wspólnego z ratowaniem jej syna.

Na poczatku gdy jeszcze istniała bajka o Geronimo, można było powiedzieć, że jest łatwo wierna i dała się nabrać. Ale później wszystko idzie już tylko na jej konto. Rozwaliło mnie to jak powiedziała, że robi to dla rodziny. Przecież w najlepszym wypadku skonczyliby w fabryce, a w najgorszym obcy rozwaliliby całą dzielnicę. Serio nie widzę żadnego związku pomiedzy jej działaniami a jej synem. Anarchia dla anarchi. Will powinien brać dzieci i jechać za barierę, a ją zostawić na pastwę losu.

ocenił(a) serial na 4
Tomasz_Olechnowicz

--------------------------------[spoilery]------------------ --------------
Ja bym jej tak srogo nie oceniał. Nie wykluczam, że jest egoistką w tym zakresie i w nowej roli w końcu może się spełniać nie jako kura domowa, tylko wypełniać swoją misję walki z najeźdźcami. Uzyskanie siły i niezależności w podobnych sytuacjach to oklepany schemat w literaturze/filmie. Ponadto sprawia wrażenie bardzo lojalnej osoby wobec Broussarda i nie ma sumienia tak po prostu się zmyć, szczególnie, że wierzy w powodzenie misji. Trudno też odeprzeć jej argumenty (Will nie potrafił) na temat bezpieczeństwa za murem. Być może to ona ma rację i tam też można naciąć się na drony. Do tego jeżeli jacyś ludzie przetrwali, to mogą tam funkcjonować niebezpieczne bandy. Ponadto wciąż nie wiemy, czy są tam jacyś ludzie, a jeżeli nie ma to ucieczka oznaczałaby samotność do końca życia. To chyba gorsze, niż życie w cywilizacji pod kapciem kosmitów.

Odcinek w końcu dał nam konkretne odpowiedzi dotyczące głównego wątku. Na koniec mamy raczej martwego kosmitę, który miał 4 palce i przez stłuczoną pokrywę hełmu widać było szarą skórę. Teraz to dopiero Pełnomocnik Alan Snyder będzie miał problem :)
Niestety okazało się, że nowa grupa buntowników to tylko paczka wynalazców. Cała ta akcja z zamachem była trochę naciągana. Po pierwsze posterunki rozstawione tak, że strażnicy nie widzieli się wzajemnie, po drugie chodzili sobie między nimi i strzelali jak do kaczek, po trzecie wejście awaryjne do metra zostało zabezpieczone deklem zapiętym na łańcuch jakby spawarki nie mieli, a po czwarte pył bardzo szybko osiadł.

Nie skumałem jednej rzeczy, albo mi coś umknęło, albo tłumaczenie było do bani. Chodzi mi o te rozpoznanie przez lornetkę z tego wieżowca za murem. Co oni tam takiego zobaczyli, ze ich tak zaskoczyło?

ocenił(a) serial na 8
acidity

Zobaczyli samochody i zasypaną drogę. Samochodem mógł dostać się do syna, ale przez zasypaną drogę byłoby mu ciężko przejechać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones