Community (2009-2015)
Community: Sezon 5 Community Sezon 5, Odcinek 6
Odcinek Community (2009-2015)

Analiza zależności z perspektywy tablicy korkowej

Analysis of Cork-Based Networking 21m
7,8 236
ocen
7,8 10 1 236
Community
powrót do forum s5e6

Haha, ależ parodiowali Grę o tron - widać, że nie mogli użyć prawdziwej nazwy więc powstała inna, ale wszystko i tak trzymało się GoT jak nie wiem co:
- najlepszy Abed, kiedy podsumował wszystko mówiąc na końcu: i smoki, a później Britta, że ona zaczęła oglądać pierwszy sezon i czy Abed nie spoileruje, haha xDXDXD A później te spoilery z książki vs głowa Abeda xD
- Język migowy Abeda wymiatał, włącznie z końcówką zaspoilerowaną xP Na szczęście wróciła "miłość" Abeda, YAY XD
- Idealistka Annie pełną parą w tym odcinku xD Pupa Annie też jest apetyczna <3 "Game on, babe" <3
- Fajny motyw z Annie i profesorem odnośnie: ja ci coś załatwię, ty mi coś załatwisz, wielka maszyna/system, haha, pętla;
- 'Castle" i Terminator T1000 gościnnie w serialu xD
- Postać grana przez Jonathana Banksa naprawdę nawiązuje do postaci granej w BB: pracował onegdaj w policji, a ponadto mamy hinty, ze jest najprawdopodobniej zabójcą/czyścicielem, hehe;
- 'płaczący' Chang "I do want to make a difference" xD
- "EVERYTHING" XD
- Ewoki i jak je słychać xD
- 'Fat dog' koncept i taniec.. czy tam Bear dance xD
- Muza na końcu <może ktoś zapodać, co to za kawałek? Na pewno gdzieś go już słyszałem, ale nie mam pojęcia kto co gdzie jak etc. <najwyżej będzie mi wstyd xd>, z góry dzięki za odp.>.
Dobry odcinek : )

btw. szkoda, że przyjdzie poczekać na następny odcinek aż tyle czasu : ( <pieprzone Igrzyska xP>

ocenił(a) serial na 10
matiiii

Na początek: WHAT THE HELL http://imgur.com/nMkQDlt

Britta w tym sezonie wymiata. Zdziwiło mnie, że Abed bardziej się przejął dziewczyną niż spoilerem. W ogóle, Rachel (ta dziewczyna z szatni) była chyba najlepszą częścią "Gas Leak Year". Mam nadzieję, że jej nie zepsują, a przede wszystkim, że jeszcze się pojawi.
Cały koncept z Grą o Tron, która nie była Grą o Tron, ciekawy. Coś jak Inspector Spacetime - Doctor Who. Dobrze, że zdecydowali się na takie rozwiązanie, bo nie wyobrażam sobie reakcji na prawdziwe spoilery z GoT. Chociaż to byłby chyba trolling roku.
"They really got incest right". GENIALNE xD W ogóle Duncan pozamiatał w tym odcinku (bardziej bym się spodziewał, że to Fillion pozamiata.) zwłaszcza w scence na końcu. Bezpieczny kod dostępu mają.
- What's your security level?
- ...top...?
Chyba najlepszy end tag w tym sezonie.

Ktoś dodał nawet wpis na angielskiej wiki o wyrażeniu "fat dog". Gdzieś znalazłem screena, jak znajdę jeszcze raz to wrzucę, bo sam wpis jest już niestety usunięty.
Hickey chyba będzie nieoficjalnym królem przybijania żółwika. Ostatnio Britta, teraz Annie.

EVERYTHING

ocenił(a) serial na 10
hangeyes

Here ya go
http://imgur.com/EAr6ow3

ocenił(a) serial na 9
hangeyes

Myślałem, że po "ass crack bandit" nie będzie już nic lepszego (5 03 to dla mnie mistrzostwo!) ale jednak!
Rewelacja, a końcówkę z Duncanem obejrzałem już 3 razy. Za każdym wymiata :)

kol444

Czyli tylko ja uważam, że ostatnia scena z Duncanem nie była śmieszna.. cóż xP

ocenił(a) serial na 8
kol444

całkowicie się zgadzam :) myślałam, że ten sezon community będzie słabszy, ale wciąż pojawiają się kolejne perełki :) rozwalił mnie bear down theme i jego zmiana na fat dog theme oraz wspomniana już końcówka z Duncanem, która była czymś w rodzaju luźnej końcowej scenki Abeda i Troya z poprzednich odcinków (niestety już ich chyba więcej nie będzie ;

ocenił(a) serial na 8
queenmother

Hej, mam pytanie o te scenę o której mówisz ( 1 lub 2 odcinek). To było jakieś nawiązanie do innego filmu? Nie bardzo załapałem o co tam chodziło.

ocenił(a) serial na 8
alcanin

Nie wykluczam nawiązania do innego filmu, chociaż żaden tytuł, który mógł być inspiracją nie przychodzi mi do głowy.
A scena rozbroiła mnie, jak już wspomniałam, swoim tragikomizmem - Troy i Abed myśleli, że będą mieli niezły ubaw z Hickeya, ale zamiast tego mimowolnie stali się świadkami jego przygnębiająco trudnej sytuacji życiowej. To zbliżenie na twarz Troya i spływająca mu po policzku łza dopełniła całości ;) I tak, było to 2 odcinek.
Oglądając jeszcze raz tę końcówkę przy okazji natrafiłam na bezpośrednio poprzedzającą ją scenę z dziekanem,
w której wyraził on swój żal nad tym, że Jeff nie chciał nauczyć się obsługi excela, w formie nostalgicznej piosenki
w języku francuskim :) Génial !

ocenił(a) serial na 8
queenmother

Racja, reakcje Troya i Abeda świetne, po prostu myślałem, że jest to jakieś kolejne nawiązanie do innego filmowego tworu co jest bardzo częste w tym serialu :). Dzięki za odpowiedz mimo wszystko.

hangeyes

"Hickey chyba będzie nieoficjalnym królem przybijania żółwika. Ostatnio Britta, teraz Annie."
Haha, to prawda - passa chyba będzie trwać xD

ocenił(a) serial na 8
hangeyes

Duncan na końcu to najlepszy fragment (obok EVERYTHING!) z odcinka. nie wiem ile razy to oglądałam, za każdym razem padam ze śmiechu. Profesor Duncan FTW!
Temu też trochę żałowałam, że wątek Duncan/Jeff/Chang/Shirley był tym mniej rozbudowanym w tym odcinku.
Poza tym, Troy złapany przez piratów O_O

a po streets ahead teraz powstał fat dog :D

ocenił(a) serial na 10
Kasiek_haz

http://www.youtube.com/watch?v=k1yvvNvlXtg - http://www.youtube.com/watch?v=MrTsuvykUZk




hangeyes

Leon Zawodowiec, mistrzostwo <3

ocenił(a) serial na 8
hangeyes

Mega propsy za wskazanie referencji (polska język).

ocenił(a) serial na 8
Kasiek_haz

Yyy no właśnie, ciekawe co będzie z Troyem, na dobrą sprawę tylko Neil uważnie ogląda tv, może wkrótce od niego się czegoś dowiemy ;) podobnie jak hangeyes uważam, że ten sezon należy do Britty, w epicki sposób rujnuje życie innych, tak, jak szybko poskładała Abeda po odejściu Troya, tak szybko jego życie znowu legło w gruzach. Oby Rachel pojawiała się częściej!

Annie, you made my day :)

ocenił(a) serial na 8
karmik14

Czy jestem jedyną osobą, która nie wie, co jest takiego fajnego w Rachel? (przynajmniej na razie :D) Abed tylko z Troyem (ewentualnie z Annie :D)

a co do Troya, to podejrzewam, że do końca sezonu będą jakieś informacje na temat jego wyprawy. Trzeba uważnie się przyglądać i wyłapywać

Kasiek_haz

"Czy jestem jedyną osobą, która nie wie, co jest takiego fajnego w Rachel?"
Myślę, że jest.. przyjemna dla oka i ucha : )

ocenił(a) serial na 10
matiiii

O tę piosenkę chodzi? http://www.youtube.com/watch?v=p9PAuWV-Vn0

hangeyes

O, tak, dzięki : )

ocenił(a) serial na 10
matiiii

Vice City! :D

ocenił(a) serial na 9
matiiii

Ale mnie podkręcacie, że GoT i że super odcinek, a ja będę mogła obejrzeć pewnie dopiero w środę. ;(

ocenił(a) serial na 10
ms_rosencrantz

Z drugiej strony, lepiej dla Ciebie. Następny odcinek pod koniec lutego, będziesz krócej czekać. ;)

hangeyes

Dokładnie - w tym przypadku nie ma tego złego co by na dobrego etc. xd

ocenił(a) serial na 9
matiiii

można gdzieś obejrzeć ten odcinek z polskimi napisami? bo czekam i czekam i nadal nic niema.

ocenił(a) serial na 10
nieznajomy43

ja miałem już dość czekania i obejrzałem z angielskimi.

ocenił(a) serial na 8
nieznajomy43

Podbijam, ma ktoś linka do wersji z napisami pl? ;)

ocenił(a) serial na 9
karmik14

będą pod tym linkiem ale niestety od dłuższego czasu są na 90% http:// nap isy24. pl/profil/440509/

ocenił(a) serial na 9
karmik14

są! link: http://pla yed .to/ptrbe91og2gj bez spacji są też na ii tv a może ktoś mi wyjaśnić o co chodzi z tą ostaną sceną z Duncanem (czy jest z filmu czy coś)?

ocenił(a) serial na 8
nieznajomy43

No doczekałam się w końcu, właśnie liczyłam na ii tv, dzięki dzięki :)

użytkownik usunięty
matiiii

Ten odcinek był strasznie słaby, wszystkie poprzednie miały coś, w tym wszystko było sztuczne. Naprawdę tego nie zauważyliście?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones