PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=649928}
7,1 5 165
ocen
7,1 10 1 5165
Continuum: Ocalić przyszłość
powrót do forum serialu Continuum: Ocalić przyszłość

j/w z 26 lipca postanowiono przesunąć premierę na 5 września..

ocenił(a) serial na 4
Zetnakatel

Już jest 4x01 w internecie ^^

kamil665544

Dzięki za info.. Dobrze, że akurat przed chwilą ukazała się normalna wersja 1080p bo inaczej to bym nie pobierał tylko czekał na premierę w tv.

kamil665544

Już obejrzałem.. Jak na ostatni o połowę krótszy, 6 odc sezon, to pierwszy ep, dupy nie urwa.

ocenił(a) serial na 4
Zetnakatel

Ja czekam na angielskie napisy.Co do serialu to nigdy nie był jakoś specjalnie dobry więc nie dziwi mnie to rozczarowanie ;)

kamil665544

Angielskie napisy są razem z wersją 1080p

kamil665544

No ja miałem trochę wyższe oczekiwania biorąc pod uwagę fakt, że to ostatni sezon, i przed rozpoczęciem zdjęć było to wiadome, na dodatek skrócony o 7 odcinków, więc nie trzeba rozciągać historii. Lepszych warunków aby dać popis nie ma. Tymczasem epizod 1, to typowy odcinek Continuum.
W ogóle mnie nie wciągnął w historię, nie wzbudził w sumie żadnych emocji.. no ale być może dalej będzie lepiej, wszak musieli jakoś uspokoić wydarzenia z finału.
Ale o tym przekonamy się nie tak szybko, bo drugi epizod będzie 12 września..

ocenił(a) serial na 4
Zetnakatel

U mnie wzbudził emocje.Konkretnie nudę.Daje ocenę niżej i czekam na przesłodzony finał ;)

ocenił(a) serial na 8
Zetnakatel

Wiadomo coś o 2 odcinku 4 serii ??

niebiesky

W jakim sensie ? Jest drugi, mam już na dysku, czeka na obejrzenie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones