PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=649928}
7,1 5 164
oceny
7,1 10 1 5164
Continuum: Ocalić przyszłość
powrót do forum serialu Continuum: Ocalić przyszłość

No cóż stwierdziłam ze obejrzę cały serial aby nie było pózniej bulwersacji ze oceniam a nie znam całości. Zacznę od tego co nurtuje mnie najbardziej. Serial jest walka ""dobra"" ze ""złem"" podczas gdy cały czas uważam iż Liber8 po prostu broni swego i do tego ma 100% racje. Pokazana jest oczywiście policjantka z ładną buzią która w magiczny sposób nie tylko zawsze uchodzi z życiem walcząc z tymi ""złymi"" ale do tego prawie zawsze ich pokonuje, a ona sama uchodzi z tego bez szwanku. Jest denerwująca, pokazywana jako idealna i broniąca tego co słuszne....naprawde??? Cały czas liczyłam na to ze Liber8 w tym serialu zwycięży, ale niestety zamiast tego *uwaga spoiler* praktycznie wszyscy z nich umierają a nasza kochana policjantka otrzymuje wszystko co chciała......
Oglądałam przedtem wiele seriali wiec mam do czego porównać i to było jak takie flaki z olejem wyjęte z komiksu dla 10 latków - piękna policjantka ocali świat w pojedynkę. No cóż serial mi sie nie podobał przebrnęłam przez niego w nadziei ze przynajmniej będzie dobre zakończenie a tu nic.....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones