PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=852620}

Control Z

7,0 3 903
oceny
7,0 10 1 3903
Control Z
powrót do forum serialu Control Z

Wygląda

ocenił(a) serial na 8

Na to że to był ostatni sezon tego serialu i zastanawia mnie jedno czy to co powiedział Javi na samym końcu rzeczywiście było prawdą. Miną Sofi jak dla mnie mogła oznaczać dwie opcje. Wiedziała już to bo jakoś wcześniej się domyśliła lub dopiero to do niej dotarło.

Tiina

wiele zagranicznych stron podaje oficjalną informację, że nie powstanie sezon 4. i bardzo dobrze ponieważ moim zdaniem ten serial zakończył wręcz perfekcyjnie. niemniej ucieszyłabym się gdyby powstał spin off skupiający się na dalszych losach np. Gerry'ego.


!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!SPOILER ALERT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



po pierwsze to, co powiedział Javi na temat Raula bez wątpienia było prawdą.
 w jednym z pierwszych odcinków 3 sezonu Raul powiedział na odchodne do swojego prawnika „najpierw muszę odzyskać swoją dziewczynę”. dopiero kiedy Javi przedstawił swoją teorię co do tożsamości _wszystkiewaszesekrety_ wróciły do mnie te słowa Raula i pomyślałam sobie „o kurde, naprawdę udało mu się odzyskać swoją dziewczynę!”. ; )

co do Sofii moja interpretacja jest następująca: rozważała taką możliwość że Raul za tym wszystkim stoi, ale brakowało jej pewnego elementu układanki i dopiero kiedy Javi przedstawił jej swoją teorie, te wszystkie elementy układanki wskoczyły na miejsce. Mam nadzieję, że ta wersja jest prawdziwa ponieważ strasznie irytowało mnie to że Sofia jest przedstawiana jako wybitnie inteligentna i zawsze kilka kroków przed wszystkimi innymi. To byłby naprawdę miły akcent gdyby okazało się że Javi jest tym który sam do wszystkiego doszedł szczególnie że Sofia traktowała go lekceważąco (TBH- dosłownie wszystkich tak traktowała) i w pierwszym odcinku tego sezonu wyśmiała go i jego „dziwne teorie”.


z drugiej strony czytałam teorię która jest więcej niż tylko prawdopodobna a mianowicie że uśmiech Sofii na reakcję Javi’ego jednoznacznie pokazuje że ona już dawno domyśliła się tego, że Raul pociąga po raz kolejny za sznurki. Jednak pomimo tego że znała prawdę o Raulu i jego planie, postanowiła grać dalej w jego grę , ponieważ jak kiedyś przyznała nie może oprzeć się dobrej tajemnicy.
przede wszystkim Sofia zdawała sobie sprawę z ślepej obsesji Raula na jej punkcie niemniej w pewnym momencie zaraził on jej intelekt i uzależnił od swoich gier a Sofia musiała zaakceptować fakt że nawet pociągają ją i imponują jej te mroczne i pokręcony próby Raula uwodzenia i odzyskania jej. Javi pod koniec próbował ją zachęcić do pochylenia się bardziej i głębszego drążenia w kwestię zaangażowania Raula w tym całym szaleństwie jednak Sofia postanowiła ostatecznie odpuścić i zignorować przeszłość i iść dalej, ponieważ była szczęśliwa z Raulem a ona była wszystkim , czegokolwiek pragnął.




w gruncie rzeczy lovestory Raula i Sofii jest w cholerę toksycznym lovestory, ale i tak ich uwielbiam ;D

ocenił(a) serial na 8
isobel

Ojej super to wyjaśniłaś dzięki

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones