Control Z
powrót do forum 2 sezonu

PO CO W 2 SEZONIE TYLE WATKÓW "TĘCZOWYCH" ? Naprawdę ujałem to najbardziej delikatnie jak potrafie.
CO SIE DZIEJE Z TYM SWIATEM ? Serial naprawde wciąga....Szkoda ze obsrali go kolorowymi scenami.

ocenił(a) serial na 8
Xear0

Nie zesraj się, gdyby nie te wątki nie byłoby historii

Vansiu

NETFLIX SRA TYM NA CALEJ PLATFORMIE Plastusiu. Mam prawo do swojej opini wiec zamilcz

ocenił(a) serial na 10
Xear0

" NETFLIX SRA " - zgadzam się... czasem aż za bardzo i niepotrzebnie. Nagle w serialu ktoś ma inną orientację... jednak też należy pamiętać, że to normalne że ludzie o innych orientacjach istnieją..

ocenił(a) serial na 10
Vansiu

byłaby historia, nie przesadzaj. Ale racja miłość, seks są potrzebne żeby ukazać bliskość między bohaterami.

ocenił(a) serial na 10
Xear0

Co do " tęczowych wątków " to normalne. Na świecie nie istnieją tylko związki mężczyzn i kobiet. Trzeba to pokazywać, że inne też są i to normalne. Jednak... siostra Natalii, Maria nagle zaczęła coś czuć do swojej przyjaciółki, kolejna sytuacja pocałunek Gerrego z Raulem... te zdarzenia według mnie nie były potrzebne.

Xear0

Poniżej dna to jest twój komentarz, homofobie. Aż tak cię przeraża inność?

Radek_Traczyk

Mnie zniechecaja patologie, a nie innosc. To dwa rozne terminy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones