Control Z
powrót do forum 2 sezonu

recenzja

ocenił(a) serial na 10

Jestem mile zaskoczony nowym sezonem. Znowu z odcinka na odcinek trzymał w napięciu, co się wydarzy dalej. W każdym odcinku się coś dzieje, są przedstawione różne wątki o bohaterach.

Ostatni odcinek pełen emocji. Absolutnie nie domyślałem się, że to właśnie Alex jest mścicielem. W momencie odkrycia zrozumiałem dlaczego nim była.

Co do bohaterów bardzo fajnie, że każdy ma swój wątek. Nie do końca podobało mi się, że Pablo był tak agresywny wobec Raula. Mimo wszystko zbyt przesadnie... dlatego też przypuszczałem, że to on jest mścicielem w jednym momencie.
Postać Javiera - mam wrażenie, że jest delikatnie w tyle. Było go bardzo małom, tak samo w pierwszym sezonie. Z jego mrocznej przeszłości nie wiemy za dużo, ani z życia osobistego. Jednak w ostatnim odcinku pokazał swoją mroczną stronę, więc być może zostanie wysunięty do przodu w kolejnym sezonie.

Sytuacja na zakończenie pokazała też, że mimo, że Natalia ma za uszami sytuację z jego ojcem ... Javierowi nadal zależy na Natalii. Podczas kłótni chciał właśnie żeby pieniądze Raula trafiły dla porywaczów. Dlatego też powiedział jej siostrze o pieniądzach. Co z relacją z Sofią? Na początku serialu myślałem, że bardzo mu zależy i jest zazdrosny o Raula... aż do imprezy gdzie nagle zaczyna się jego relacja z Natalią. Nie powiem sztucznie. Później nie następuję zakończenie ale wręcz przeciwnie rozwinięcie, mimo że ukazano Natalię w świetle, gdzie jej nie zależy. Co z Sofią? Według mnie nadal coś czuję do Sofii, ale Natalia nie jest mu obojętna.

Postać Sofii i jej wybory miłosne zostały naturalnie ukazane. Czuję coś do Raula. Nie odniosłem wrażenia w żadnym momencie, że Javier jest jej bliski. Być może pierwszy odcinek. Kogo wybierze Sofia w kolejnym sezonie ? Pokazane było, że nadal coś czuję do Raula, jednak ten ją oszukiwał.. ale czy to koniec?

Jestem ciekaw jak to będzie dalej z tą dwójką bohaterów - Sofią i Javierem. Kto będzie bliżej ich sercu?

Finał, ostatnie minuty... i ukazanie sytuacji gdzie nauczycielka spadła albo być może została zrzucona. Co o tym myśleć? Ewidentnie jest to zarzucenie nowego wątku, po to by 3 sezon zaistniał. W jakim świetle dalej twórcy przedstawią tą sytuację? Jestem tego ciekaw.

Z niecierpliwością czekam na kolejny sezon!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones