PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=444265}

Corleone

Il capo dei capi
8,1 114
ocen
8,1 10 1 114
Corleone
powrót do forum serialu Corleone

Czy jest ktoś w stanie powiedzieć coś o napisach do tego filmu, jak najbardziej angielskich, polskich nawet włoskich to się później przetłumaczy tylko żeby jakieś były z góry Dziękuj

sambor8

Mam ten sam problem, szukałem chyba ze dwie godziny...

Fool_For_A_Lifetime

Witam- czy może jesteś już w posiadaniu napisów?

sambor8

Dzień dobry!

Teraz i ja mam ten sam problem, ale pomyślałam, że może od dwóch lat coś się zmieniło i ktoś z Was (mam na myśli Sambor8 i Fool_For_A_Lifetime) ma już napisy do tego serialu.....

Będę BARDZO WDZIĘCZNA za pomoc.
Pozdrawiam

kalicji

Niewiarygodne, ale od ponad roku co jakiś czas szukam jakichkolwiek napisów do tego i nie da rady znaleźć :( Pozdr.

sambor8

na the pirate bay org znalazłem napisy NL ale nie pobierałem bo paczka ma 24 Gb a przy moim łączu pobierałbym chyba z rok

sambor8

Jeśli ktoś jest zainteresowany, to na youtube są odcinki z angielskimi napisami :)

ocenił(a) serial na 9
ksartist

Ja oglądam z ang napisami.Szkoda,że tak mało popularny jest ten serial w Polsce.Wg mnie to jeden z najlepszych seriali o tej tematyce.Nie wiem jaką karierę zrobił we Włoszech,ale pewnie Cosa Nostrze się niezbyt podobał :)

Lukasgol

na tele 5 puszczają wie ktoś, czy można znaleźć go gdzieś w sieci z lektorem pierwsze odcinki ?

ocenił(a) serial na 9
F_A_N_T_A_Z_J_A

Może wkrótce ktoś wrzuci do sieci :)

Lukasgol

Polonia 1 właśnie nadaje.

F_A_N_T_A_Z_J_A

Widziałem na "(małe, milusie, domowe zwierzątko, gryzoń)"
Gdy wpisuję poprawną nazwę "tego tam tego", to system nie zapisuje posta

ocenił(a) serial na 7
Lukasgol

Ponoć Totò Riina oglądał ten serial w więzieniu :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones