Cudowne lata (2021-2023)
Cudowne lata: Sezon 1 Cudowne lata sezon 1, odcinek 19
odcinek Cudowne lata (2021-2023)

Miłość i wojna

Love & War 23m
4,4 5
ocen
4,4 10 1 5
Cudowne lata
powrót do forum s1e19

Wzrusz

ocenił(a) serial na 9

Cały odcinek jest świetny, ale ta końcówka... chwycili za serduszko.

wild79

Te zdjęcie to chyba, było zdjęcie Winnie z pierwszych CL.

ocenił(a) serial na 9
EM_DZI

Tak, Winnie i jej brat Brian, który zginął w Wietnamie, o tym opowiada pierwszy odcinek oryginalnych Cudownych lat :)

wild79

Oglądałem to tak dawno że nie pamiętam tego odcinka, domyśliłem się ale zgrabnie im to nawiązanie wyszło, ogólnie serial daje radę.

ocenił(a) serial na 9
EM_DZI

Zgadzam się, sprytnie to zrobili i bez wrażenia jakiegoś musu czy na siłę. Fajny serial, a oceny tutaj to żenada.

wild79

Szczerze ? sam podchodziłem jak pies do jeża, myślałem że to agitka, tym czasem to ciepły serial, o rodzinie jaka każdy by chciał mieć(wiem że przeidealizowana)

ocenił(a) serial na 9
EM_DZI

Nie wiem, może ja stara już jestem i mam totalnie gdzieś, jakie kolory skóry czy orientację mają bohaterowie tego, co oglądam - liczy się poziom. Śmieszą mnie te komentarze, jakby co najmniej świat składał się wyłącznie z białych ludzi... Tu wydaje mi się, że te negatywne oceny są od osób, które nie zadały sobie trudu obejrzenia choć paru odcinków. Może też chodzić o to, że film reklamowano - niesłusznie moim zdaniem - jako reboot, kalkę/kopię, a tymczasem jest to po prostu opowieść z uniwersum Cudownych Lat.

wild79

No widzisz to trafiłaś właśnie na ,,takiego przewrażliwionego'' ;) nie mniej myliłem się, do czego się przyznaję. I mam pojęcie że świat nie składa się z białych ludzi;) miłych wakacji(a raczej urlopu, też mam stary pesel;) i ZDROWIA!

ocenił(a) serial na 9
EM_DZI

nie pisałam konkretnie o Tobie, tylko ogólnie o komentarzach do tego serialu :) A z innej beczki to strasznie żałuję (i mam wrażenie, że się niemiłosiernie powtarzam), że nie ma nigdzie oryginalnych Cudownych Lat, fajnie by było sobie zrobić powtórkę i zobaczyć, jak (i czy w ogóle) zmienił się nasz odbiór tego serialu, bo zabrałam się ostatnio za Ostry Dyżur i już tak kolorowo - nie w skórnym sensie ;) - niestety nie jest. Uwielbiałam ten serial, a teraz jakoś tak... meh.
Miłych wakacji :)

wild79

Nie wziąłem tego do siebie, spoko, co do filmów, seriali że niektóre brzydko się ,,starzeją'' i po latach są właśnie takie meh. A niektóre starocie to prawdziwe evergreeny, pierwsze co przychodzi mi na myśl to Alternatywy, Kariera Nikodema..

wild79

https://www.1337xx.to/torrent/4471964/The-Wonder-Years-1988-Season-1-6-S01-S06-4 80p-DVD-x265-HEVC-10bit-AAC-2-0-Panda-QxR/

ocenił(a) serial na 9
EM_DZI

Dzięki, mam na dysku, ale chciałoby się jednak w lepszej jakości ;) Chciałabym obejrzeć to z moimi dziećmi i zobaczyć ich reakcję.

wild79

Może na CDA?

ocenił(a) serial na 9
EM_DZI

niestety, tam też jakość 480 :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones