Człowiek z Wysokiego Zamku
powrót do forum 2 sezonu

sezon 2

ocenił(a) serial na 8

Jest to serial który będzie mieć tylko jeden sezon ?. Czy mają powstawać następne sezony ?

jerry_a_

Trochę cierpliwości. serial miał premierę 6 dni temu. teraz amazon liczy oglądalność i patrzy na zyski. :)

ocenił(a) serial na 8
nieznajomy43

Wiem , wiem i tak nie obejrzałem jeszcze do końca tego sezonu.:).Nie czytałem książki i nie wiem czy składa się ona z jednej części czy jest więcej :).

jerry_a_

książka jest tylko jedna, ale nie wiem czy w pierwszy sezon wykorzystał cały książkowy materiał, czy może tylko ogólnie serial wzoruje się na książce.

nieznajomy43

Tydzień temu odbywał się festiwal Camerimage, na którym był twórca serialu, Frank Spotnitz, który powiedział, że nie wiadomo czy będą kolejne sezony, ale prawie cały materiał książkowy kończy się na drugim odcinku, jeśli pamiętam. Ale świat jest na tyle rozbudowany i posiada tyle odnóg, że mogli go znacząco rozwinąć.

speiderman

też tak podejrzewam, mogło by powstać wiele spin-offów np. dziejących się w europie. :)

P.S. też jestem fanem tego gościa który pamięta więc my nie musimy. Ba dzięki niemu zmieniłem ocenę filmu Pearl Harbor z 8 na 4. ;)

ocenił(a) serial na 9
speiderman

Nie wiem szczerze co by miało być w drugim sezonie. Poza innymi bohaterami osadzonymi w tej samym świecie. Historia z książki kończy się mniej więcej tak jak w filmie, chociaż w książce zupełnie inne osoby są głównymi bohaterami ;) niemniej, dobrze się to oglądało i tylko z tego względu chciałabym drugi sezon, chociaż szczerze nie widzę na niego miejsca. A robiony na siłę tylko zepsuje ogólne wrażenie odnośnie całości.

Yzoja

Akcja mogłaby dziać się w Europie. :)

ocenił(a) serial na 9
nieznajomy43

Tak, to miałoby sens. Byle nie ciągnęli wątków z tego sezonu, chociaż postacie były naprawdę świetne i mogłabym ich oglądać jeszcze. Tylko to już by było raczej na siłę :(

ocenił(a) serial na 9
jerry_a_

Jak nie będzie drugiego sezonu to będzie mi bardzo smutno :(

jerry_a_

Własnie obejrzałam ostatni odcinek 1 sezonu. Wpadłam na szalony pomysł kim jest Człowiek z Wysokiego Zamku ...W filmie oczywiście - ktoś zupełnie inny niż w książce.

ocenił(a) serial na 7
Axis

zdradzisz ten szalony pomysł? :)

trewre

Żeby nie robić spoilera to powiem tylko że w ostatnich minutach ostatniego odcinka pokazano pewnego czlowieka mieszkającego w zamku...

ocenił(a) serial na 8
Axis

Może być tak , że to ta osoba ale mi się wydaje że jest to ktoś zupełenie inny nie ukazany w tym sezonie......

ocenił(a) serial na 6
jerry_a_

Miejmy nadzieję, że nie powstaną, bo - za wyjątkiem świetnego pilota - serial okazał się kompletną fabularną porażką.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones