PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=683563}

Czarna lista

The Blacklist
7,5 22 044
oceny
7,5 10 1 22044
7,0 3
oceny krytyków
Czarna lista
powrót do forum serialu Czarna lista

4x06

ocenił(a) serial na 7

Ogląda ktoś? W końcu zakończyli ten wątek z dzieckiem... Jak dla mnie strasznie się dłużyło. Myślałam, że Red zastrzeli Kirk'a :D.



Btw naprawdę myślicie, że ojcem Liz jest Constantin? On jest o tym przekonany, Lizzie już też, ale badanie DNA zawsze można sfabrykować. Red powiedział do niej, że nigdy jej nie okłamał. Ehhh. I komu tu wierzyć? ;)

Tekashikika

Też jestem zaskoczony, jak szybko Liz odzyskała dziecko (myślałem o mid-season finale a tu proszę). Kirk w celi, w której Red 'rozpoczynał', może być cholernie ciekawie (również myślałem, że Red zabije Kirka ale chyba przyjdzie na to jeszcze poczekać). Ciekawi mnie następny odcinek, oj ciekawi xd

btw. szkoda mi Kate :(
btw2. jak dla mnie Constantin może być ojcem - byle, by ładnie zgrali to ze wszystkim z przeszłości Liz (mam nadzieję, że mieli od początku na to pomysł ale w co wątpię..), bez różnicy :)
btw3. ha, wiedziałem, że blondynka nie jest z Aramem dla samej jego osoby (za ładna była, taka jest prawda :p)

użytkownik usunięty
matiiii

ee dla mnie była zwyczajna, a Aram przeciez niebrzydki, ja bym mu 7-8/10 dawała, nic tylko brac ;d tez mi szkoda Kate, nie lubie takich psycholi, irytuja mnie.

ocenił(a) serial na 8

Zgadzam się w zupełności. Jeszcze ten tekst Resslera, że była dla niego 'za gorąca' to gruba przesada. Ładna laska, ale nie aż taki sztos. ;D

Tekashikika

Moim zdaniem może być tak jak Red zasugerował, że badania DNA łatwo podrobić, a to, że Konstantin był mężem Katariny nie oznacza, że jest ojcem Liz. Znając scenarzystów minie trochę czasu zanim Liz uzyska od Konstantina odpowiedzi na wszystkie nurtujące ją pytania. Poza tym Red pewnie będzie miał inną wersję wydarzeń, a ona znowu nie będzie wiedziała komu może ufać (muszę przyznać, że coraz bardziej irytują mnie te ciągłe fochy Liz na Reda...).

ocenił(a) serial na 8
Tekashikika

Ja to ogólnie jestem mega zaskoczony poziomem jaki trzyma ten sezon. Oglądając poprzedni w większości czasu robiłem to na siłę, ogólnie myślałem, że serial zalicza mocny spadek i im dalej tym będzie gorzej. A tu taka niespodzianka. Co do całego wątku - jeśli Constantin nie byłby pewien, że Liz to jego córka to raczej nie organizowałby całej tej szopki. Chociaż z drugiej strony dlaczego Red powiedziałby Liz, że zastrzeliła własnego ojca zamiast powiedzieć, że po prostu zginął.

No chyba, że to Red jest ojcem Liz. XD

ocenił(a) serial na 9
pitixpl

Na pewno Red był w czasie pożaru w pomieszczeniu gdzie była także Elizabeth bo był odcinek gdzie Red pokazał gole plecy bez koszuli i było widać wielką bliznę po oparzeniu. Gdyby Red nie był pewny że liz jest jego córka to by jej nie ochranial..może w jakoś sposób zrobił testy dna potwierdzające że on jest ojcem Liz.a tamten który również twierdzi że jest ojcem może nie miał okazji zrobić tego testu.albo matka liz redowi powiedziała że jest jej ojcem

maja9128

Dlaczego Liz nie zrobiła testu DNA na potwierdzenie lub wykluczenie że ojcem jest Red?

zolty_olowek

Żeby było ciekawie, albo sama jest nierozgarnięta

ocenił(a) serial na 10
maja9128

Nie jestem pewna czy oprócz poparzeń nie było też blizny po postrzale i wtedy by się coś poukładało bo Liz niby postrzeliła swojego ojca. Ja daje 99% że to Red jest ojcem Liz.

Tekashikika

Równie dobrze, Kirk mógł zabić Reda, a tylko go drasnął. Liz udaje obrażoną na Reda, ale krzyczy do swojego "ojca" nie zabijaj go. Rostova oszukała któregoś mężczyznę, obu powiedziała że to tego córka i teraz się zabijają. Masza nie wie, a oni upierają się przy swoim.

ocenił(a) serial na 9
zolty_olowek

dziwie sie ze nie zrobila testow,miala dobra okazje do zrobieina tego w szpitalu jak kirk trafil do niego w 7odcinku czwartego sezonu.a jak cos sie dzieje zlego to Liz nie dzowni do fbi tylko zawsze do REDA...ona tez miala okazje zrobic testy dna kiedy red byl w ciezkim stanie po postrzale..ale widac ze ona woli chyba nie wiedziec kim jest jej ojciec i zyc w przekonaniu ze on niezyje. sadze ze jeszcze watek matki Liz sie rozwinie i sie dowiemy prawdy.a ja sadze ze ojcem jest RED,ktory przestepca najbardziej poszukiwany oddalby sie w rece fbi zeby chronic corke na swoich warunkach??tym bardziej skad wiedzial ze ona bedzie zagrozona najbardziej i ze oni ebda ja atakowac ???

ocenił(a) serial na 8
Tekashikika

E tam. Wiadomo że będzie kilka różnych testów DNA. I jeśli Liz nie będzie miała jakiejś operacji vide transfuzji krwi vide przeszczepu nerki lub wątroby - nigdy się nie dowiemy kto jest z nią spokrewniony;)

ocenił(a) serial na 9
nan_s

Myślę że jednak red jest ojcem Liz i nie widzę innego scenariusza.to co robi Red dla Liz to się nazywa ojcowska miłość mimo że on w dziwny sposób to okazuje chroniąc ja nawet jak niesłusznie ja posadzili o morderstwa zawsze byl przy niej czego nie można powiedzieć o zespole w którym pracowala. I ten detektyw re cos tam zawsze byl cięty na nią szczególnie kiedy to red wolał z nią rozmawiać niż z nim,i zazdrosny o nią tak mi się zdaje..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones