PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=683563}

Czarna lista

The Blacklist
7,5 22 022
oceny
7,5 10 1 22022
7,0 3
oceny krytyków
Czarna lista
powrót do forum serialu Czarna lista

Tylko do TV PULS i to po północy.Takie gówno że żal a tu 7.5 he..he

ocenił(a) serial na 5
Komodos

Haha :) Dobre z tym TV Pulsem xD

ocenił(a) serial na 7
jocisko

E no 7 może mieć, jakby postać Lizz i wątek miłosny były lepsze to i 8 w porywach;-).

ocenił(a) serial na 5
WOLVERINE55

11, Ty hejterze xD

ocenił(a) serial na 7
jocisko

Ja tu ćwiczę swoje umiejętności złośliwych komentarzy przed czwartym sezonem mojego niegdyś ulubionego serialu:-).

ocenił(a) serial na 5
WOLVERINE55

A to trenuj, trenuj :) W razie potrzeby wsparcia chętnie pomogę xD Ale wiesz Carrie i Quinn ^^ ^^ ^^ Będzie robione xD

ocenił(a) serial na 7
jocisko

Nie dobijaj mnie to już Donald/Liz są ciekawsi:-).

ocenił(a) serial na 6
Komodos

Zgadzam sie! Beznadziejny, nudny, przewidywalny, Lizzy straszne drewno aktorsko, a Spider w kazdym odcinku z jedna mina... I to "draznienie" widza czy jest jego corka czy nie...

ocenił(a) serial na 7
ladylia

To nie drażnienie, tylko "coś" co ma trzymać w napięciu i budzić ciekawość :) Tak żeby ludzie nadal oglądali serial :)

Komodos

przytaknąłbym ci gdybyś tylko swój bełkot czymkolwiek uzasadnił, ale najwyraźniej poza trollingiem i shitspamem nie jesteś w stanie wydusić z siebie czegoś więcej.

lolomgroflpwned

Naprawdę muszę uzasadniać że serial dla głupków jest głupi?

ocenił(a) serial na 7
Komodos

tak.

ocenił(a) serial na 5
Komodos

Ocena oczywiście popłynęła ewidentnie. Film pomimo ciekawego pomysłu stał się własną karykaturą już po trzecim odcinku.
Aktorstwo niestety dopasowało się do poziomu scenariusza. Serial słaby, niestety.

ocenił(a) serial na 5
yuutoo

Dokładnie w 100 procentach sie zgadzam

ocenił(a) serial na 5
Komodos

Musisz być jakimś filozofem, wybitnym intelektualistą. "Żal", "gówno" oraz "he..he" równie dobrze można by napisać o twoim komentarzu.

Komodos

Pomijając ten dosyć miałki serial(a zapowiadał się dobrze) to z ocenami seriali na FW jest tak, że Ci co oglądają serial dają mu wysoką ocenę natomiast CI co nie oglądają to nie oceniają wcale, dlatego wszystkie seriale są zawyżone. Ale to tylko moja teoria ;) A ocena 7.5 dla Blacklist jest i tak niska patrząc na inne popularne seriale.

ocenił(a) serial na 9
pixele

Cóż pozostaje trzecia i czwarta grupa.
Trzecia ogląda daną produkcję, i w krytyczny, subiektywny sposób dzieli się swoimi spostrzeżeniami. Po czym daje niską ocenę.
No i oczywiście czwarta, gimbaza określająca swój punkt widzenia epitetami typu :dupa, dno, żenada, gówno.
Ale dywaguję. Prawda jest taka że serial jest popularny. Trafia do sporej grupy odbiorców. Stąd wysoka ocena naprawdę nie powinna nikogo dziwić.

ocenił(a) serial na 7
Komodos

A tu zonk bo TVN 7 Puszcza ten serial:D.

użytkownik usunięty
Komodos

cóż na imdb ten chłam ma 8.2, wiec nie jest tak źle

Komodos

Akurat na TV Puls same dobre seriale : ) Stacja już dawno się wyrobiła i dalej ewoluuje, obecnie chyba moja ulubiona stacja tworzona przez ludzi z pasją. Tak więc tvn7 zakupił serial więc 'siódemka' to szit xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones