Czarna lista (2013-2023)
Czarna lista: Sezon 2 Czarna lista Sezon 2, Odcinek 11
Odcinek Czarna lista (2013-2023)

Rusłan Denisov (nr 67)

Ruslan Denisov 43m
8,0 330
ocen
8,0 10 1 330
Czarna lista
powrót do forum s2e11

W poszukiwaniu ciekawych seriali na Netflixie natrafiłem na Czarną Listę. Serial od 1 sezonu do obecnie s02e11 jest dla mnie mega. Coś po prostu innego. Postać Raymonda wymiata na całego, nigdy nie wiadomo co wymyśli. Mam jednak pytanie. Natrafiłem na różne opinie na fw (sezon 8 - jeszcze daleko 2020r), że tak fajny serial robi się jakimś tasiemcem i sf. Nie lubię nudy i ciągnących się w nieskończoność wątków. A widzę że każdy sezon do 20 odcinków +. Czy warto ? Ewentualnie, proszę o wyjadaczy o jakąś alternatywę jak nie warto :)

PS: Trochę wstyd, że w 2021 trafiłem na "Czarną Listę" - jak dotychczas bardzo dobrze zapowiadający się serial :)

Siderk

Jeśli serial Ci się podoba/ł do tego momentu a zarazem piszesz o świetnej postaci Raymonda - nie przejmowałbym się opiniami na FW. Serial jest słaby prawie od samego początku a siłą napędową, dzięki której się go dobrze ogląda jest James Spader i jego rola. Jeśli to się nie zmieni to śmiało oglądaj dalej bo wiele osób ogląda go tylko i wyłącznie dla Reda :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones