Czarna lista (2013-2023)
Czarna lista: Sezon 8 Czarna lista Sezon 8, Odcinek 22
Odcinek Czarna lista (2013-2023)

Koniec

Konets 43m
8,0 127
ocen
8,0 10 1 127
Czarna lista
powrót do forum s8e22

Jakie durne zakończenie

ocenił(a) serial na 7

Scenarzyści chyba nie wiedzieli jak wytłumaczyć kim jest Reddington dla Keen więc ją uśmiercili i się guzik dowiedzieliśmy, padaka

Danfid

Poznaliśmy prawdę tylko nie została powiedziana wprost. Było widać po wyrazie twarzy i wspomnieniach, że w ostatnich chwilach Liz zrozumiała, że Red to Katharina.

ocenił(a) serial na 8
Kamil_Pawlik_filmweb

Dokładnie tak, serial przygotowywał nas na ta prawdę jakoś od 2 odcinków wstecz. Chociaż od początku, było to spójne, mówił ze nie jest ojcem (bo matką). a w było już to tak dosłowne w momencie kiedy Kat całuje maleńka córeczkę i kiedy umiera w taki sam sposób. Przez chwile zastanawiałam sie czy to nie pan Kaplan, ale koniec końców red próbował zabić ją, bo skrzywdziła Liz.

ocenił(a) serial na 7
Danfid

odchodzi ona z serialu więc wiadome było, że muszą się w jakiś sposób jej pozbyć :)

ocenił(a) serial na 7
Przemox777

pewnie masz racje

ocenił(a) serial na 8
Danfid

Usmiercili ja bo chciała odejść z serialu gdyby nie to koniec byłby zupełnie inny zapewne. Jedyne co mnie irytuje to że nie dowiedziała się wprost kim on jest jednak wydaje mi się że ta scena do nas jeszcze wróci pod koniec 9 sezonu.

Kate1991

Ta szmira dostanie 9 sezon?

ocenił(a) serial na 7
Danfid

Zgadzam się z pierwszym wpisem

Danfid

Zdajesz sobie sprawę, ze bez zaznaczenia spojler, widac bez wchodzenia ten w temat,że zdradzasz zakończenie?

ocenił(a) serial na 7
Hans_Kloss

Masz rację, moje niedopatrzenie

ocenił(a) serial na 6
Danfid

No, dobrze by było edytować albo usunąć te wypowiedz bo przypadkiem to przeczytałam będąc na przedostatnim odcinku 8 sezonu :))

ocenił(a) serial na 10
pawlowska_gocha

same here...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones