Czarne lustro (2011)
Czarne lustro: Sezon 5 Czarne lustro Sezon 5, Odcinek 2
Odcinek Czarne lustro (2011)

Smithereens

1h 10m
6,8 5 352
oceny
6,8 10 1 5352
Czarne lustro
powrót do forum s5e2

Widzę, że pojawiają się pytania, kogo zabili na końcu. A więc na moje oko... nie wiadomo.

I ma być nie wiadomo, dokładnie o to w tym zakończeniu chodziło. Zaraz po strzale ktoś komuś coś polubił, ktoś wrzucił posta. Nie zmieniło się nic, smierć jednostki nie zmienia absolutnie niczego. Bez względu, kto był tą jednostką, ludzie będą tkwić w social mediach. Nikt na dłużej nie podejmie się refleksji nad zabójczą mocą sm. Na moje oko dokładnie to chciał nam powiedzieć scenarzysta.

Nawet smierć - bez znaczenia kogo - jest za mała, by zatrzymać tę machinę.

plangier

ujecie na srednio rozgarnieta osobe, ktora dwukrotnie wydala rozkaz do strzalu raczej nie daje manewru do wolnej interpretacji. to czy bylo to calkowicie logiczne jest juz osobna kwestia ale nie o to tu chodzilo.

Cordite

dokladnie. Jestem tego samego zdania i zakonczenia. Bylo ukazane dosc dobrze, ze wiele razy ten strzal nie byl "clear", babka zezwolila mimo, ze bylo widac, ze kolesia wypusi, a skoro o bron sie szamotali to i tak snajper duzo by tam nie pomogl. Do tego, obojetnie kto jest ofiara, prawde ukazal ten odcinek, ze ludziom wszystko jedno. Przeczytali by, ze znow ktos zostal postrzelony i dalej dzien sie kreci. Nawet Billy, ktory wygladal na smutnego i zszokowanego dalej leci ze swoim dniem. W takich czasach zyjemy wlasnie, ze takie makabryczne wiadomosci nas nie szokuja, przelatuje sie palcem w gore i w dol po naglowkach...i tyle. I nie sa to tylko sm, po prostu ilosc wiadomosci jest przytlaczajaca, a zwlaszcza w Stanach zbrodnie z bronia palna  sa niczym nowym. Ludzie, smutne, to, ale po prostu do tego przywykli. Wiec koniec koncem, bez znaczenia jest ktory z nich zostal zastrzelony, a moze i oboje. Efekt jeste ten sam - zostali zdegradowani do dzwieku powiadomienia i 5 sekund atencji ludzi czytajacych o nich

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones