PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=791150}

Czarny punkt

Zone Blanche
6,8 7 183
oceny
6,8 10 1 7183
Czarny punkt
powrót do forum serialu Czarny punkt

Ktoś wie, gdzie kręcono ten serial?

ocenił(a) serial na 6
misian

Piekne lasy, ten kamieniołom, ogolnie swietne miejsca. Tez bym chcial wiedziec, najprawdopodobniej Francja ale jaki region.

ocenił(a) serial na 6
misian

Sorry, jednak Belgia.

Cezarygon

Dziękuję:)

ocenił(a) serial na 9
misian

kręcono w Wogezach. Do Belgii trochę kilometrów jest :)

ocenił(a) serial na 9
Cezarygon

w Belgii nie ma tak wysokich wzniesień.

misian

Gdzieś znalazłam, że Vosges, France i Belgia. Też jestem zauroczona.

masaja80

Dziękuję:)
Piękne tereny, to fakt.

ocenił(a) serial na 6
misian

Ciekawe czy ta ciągla mgła, jest naturalnym efektem srodowiska, wynikająca z terenow polozonych wysoko, czy dużej ilosci zbiornikow wodnych dookoła, czy biega tam ktos po planie z flarą jak Pazura w "Nic smiesznego" ;)

ocenił(a) serial na 8
masaja80

jop, znajomy Francuz z Vosges potwierdza, ogólnie warunki panują takie jak opisane, z tą różnicą, że nie codziennie i na 100 podkręcane ;p

ocenił(a) serial na 3
misian

Ten serial to ściema, pod każdym względem, belgijko-francuski Dark? Nawet motyw żandermerii belgijskiej się nie zgadza, nie ma takiej formacji, od 2001 r. Tam nic się nie zgadza i nie skleja, poboczne wątki, na zasadzie zapchaj dziur, nie zdziwie sie jak krecili to w Kanadzie. Francuzi na prowincji uwielbiają amerykanską popkulturę (np. bar Eldorado)? Żałosne.

ocenił(a) serial na 7
maciej_maciejewski86

Nie jestem pewna czy to jest w Belgii, bo w którymś momencie jest francuska flaga przy jakimś budynku, w tej chwili już nie pamiętam w którym to odcinku było.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones