PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=282733}

Czarny serial

8,1 170
ocen
8,1 10 1 170
Czarny serial
powrót do forum serialu Czarny serial

Nie wiem, na ile jeszcze jest Ci ta wiadomość potrzebna, ale aktualnie TVP Historia powtarza całość, dwa ostatnie z wymienionych przez Ciebie odcinków już pokazali.

użytkownik usunięty
Daguchna

Wiem wiem, nagrałem je wszystkie, mam nadzieję, że "Kaskadę" też pokażą - w przyszłym tygodniu jest "AN-24" i "Szóstką do śmierci". Tak czy siak - dzięki za pomoc :D

ocenił(a) serial na 8

Witam;) Mam "Variola Vera" ale brak "Konstrukcji"-nie nagrałem;/ Czy jest możliwość podzielenia się przez ciebie tym odcinkiem? Na youtube albo w podobnej formie?

użytkownik usunięty
piotrus_1989

Mam i wrzucę na pewien portal jak tylko zgram z dekodera N :) napisz na priva, bo tutaj nie da się podać adresu - Filmweb nie pozwala :)

ocenił(a) serial na 8

Kurczę nie działa mi wysyłanie priv. Chyba mam za mało punktów;) Możemy się jakoś inaczej skontaktować?

użytkownik usunięty
użytkownik usunięty
piotrus_1989

chomik

użytkownik usunięty
użytkownik usunięty
piotrus_1989

"goodnightvienna"

użytkownik usunięty
ocenił(a) serial na 8

ok dzięki

ocenił(a) serial na 10
piotrus_1989

"swujas33" wiadomo gdzie.znajdziecie sporo polskich dokumentalno-kryminalnych,nie zawsze dostępnych w sieci.

ocenił(a) serial na 8

Wyemitowali ponownie w TVP Historia wszystkie odcinki oprócz dwóch: "Makoszowy" i "Kaskada". Chyba są one nie do obejrzenia - taśmy zaginęły albo brak praw do emisji;/ A od 6.1 powtórki w TVP Regionalnej po północy. Pozostaje czekać i mieć nadzieję że gdzieś wypłynie...

piotrus_1989

Odcinek "Makoszowy" był kiedyś dostępny do obejrzenia na jakiejś stronie poświęconej górnictwu, ale bij zabij nie pamiętam, która to była :c

użytkownik usunięty
piotrus_1989

Na moim ch. "goodnightvienna" umieściłem jakiś czas temu Makoszowy, co prawda w bardzo niskiej rozdzielczości, ale hardkorowi fani cyklu powinni się i tak ucieszyć :)

piotrus_1989

Kaskadę kiedyś widziałem w TVP chyba jak ten serial był emitowany pierwszy raz

ocenił(a) serial na 8
loko_3

Wysłałem mail do TVP Historia z pytaniem o możliwość emisji odcinków "Kaskada" i "Makoszowy". Minęły dwa tygodnie i odpowiedzi brak - to się nazywa podejście do widza ;/

ocenił(a) serial na 8
piotrus_1989

Uwaga wszyscy zainteresowani - 3 października o 23:05 na kanale TVP Historia będzie wyemitowany odcinek "Kaskada" i prawdopodobnie tydzień później "Makoszowy" (info z programu TV).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones