PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104160}

Czarodziejka z Księżyca

Bishōjo Senshi Sailor Moon
7,5 25 045
ocen
7,5 10 1 25045
Czarodziejka z Księżyca
powrót do forum serialu Czarodziejka z Księżyca

Najlepsza seria...

użytkownik usunięty

... w każdym razie według mnie. Pierwsza seria, wszystko nowe, świeże, tajemnicze. Zwłaszcza te wspomnienia z przeszłości... Kłótnie Usagi i Mamoru przypominają relacje Lei i Hana Solo, poza tym w ogóle bohaterka podkochuje się w innym... W późniejszych sezonach tego smaczku już nie ma. Przemiany i zaklęcia czarodziejek są krótkie i nie drażnią.
I kolejna zaleta: zero Chibi-Usy... Kto się zgadza z powyższym?

Też uważam że pierwsza seria jest najlepsza

użytkownik usunięty
wort801

A ile dajesz punktów? Ja powinnam dać 9 (minus za serię Stars, najmniej mi podeszła, jakaś taka bliższa mandze niż anime), ale z sentymentu 10. Moje pierwsze anime :)

Ja też dałem 10 dalej według mnie było trochę gorzej

ocenił(a) serial na 10
wort801

A mi się nawet podobało to anime. A moje ulubione części to pierwsza, ta z profesorem i jego córką i jeszcze ostatnia. Co nie znaczy, że inne nie, też mi się podobały, ale te trzy najbardziej. w serii z profesorem też było tajemniczo i dość mrocznie wg mnie, był fajny klimacik.

użytkownik usunięty
panna_x_filmweb

Ja powiem tak - 1 seria byla dobra, ale wedlug mnie te pozniejsze zarowno pod wzgledem animacji, fabuly jak i postaci byly najlepsze!
Moja ocena:

Seria Dark Kingdom 3/5
Seria Black Moon 2/5
Seria Death Busters - 4/5
Seria Death Moon Circus 4/5
Seria Stars 5/5

ocenił(a) serial na 10
panna_x_filmweb

Seria trzecia jest NAJMROCZNIEJSZA:-O

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones