PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104160}

Czarodziejka z Księżyca

Bishōjo Senshi Sailor Moon
7,5 25 045
ocen
7,5 10 1 25045
Czarodziejka z Księżyca
powrót do forum serialu Czarodziejka z Księżyca

Hej! Mam pytanie, słyszałam, że jakoś we wrześniu miałą wyjść nowa seria Czarodziejki z Księżyca.. Czy to prawda? Jeśli tak, to gdzie można znaleźć te odcinki? Choćby w języku angielskim?

madziunia_machinska

Miały być to odcinki typu fanmade. Ale niestety twórca zrezygnował z tego projektu. Miało się to nazywać "Sailor Moon: Sacrifice". Na youtube można znaleźć zapowiedź.

Yo_Anna

Ale ja ostatnio w necie znalazłam zwiastun "Sailor Moon: The Dark Wars" i że to niby nowe jest..

madziunia_machinska

"Sailor Moon Sacrifice" będzie twórca wrócił to tego projektu. Więcej informacji jest na YouTube konto xKaosu.

użytkownik usunięty
milka_kang

a może mi powiecie czym się różni ta seria od serii poprzedniej. Tylko tym że Usagi ma czarne włosy? i może wiecie gdzie można zobaczyć odcinki?

Odcinków jeszcze nie ma. To nie Usagi ma czrne włosy tylko jej siostra bliżniaczka Kurai. Na Youtubie sa trailery z polskimi napisami wystarczy poszukać. A co do daty premiery jest jescze nieznana.

użytkownik usunięty
milka_kang

a czemu chcą stworzyć nową serie? Jedna przecież wystarczy

użytkownik usunięty

i jak to by miało wyglądać niby Usagi miała siostre bliźniczkę

To jest fanowska wersja tworzona przez fanów. Pełno jest takich fanowskich wersji Sailor Moon, ale Sacrifice najlepiej się zapowiada.
A co do siostry biżniaczki Usagi, ktoś wpadł na taki pomysł i wydaje się on całkiem niezły.

użytkownik usunięty
milka_kang

ja jakoś nie umiem sobie jednak tego wyobrazić siostra bliźniaczka Usagi też by miała chłopaka Mamoru córkę Chibiusę i swoje czteru przyjaciółki?

Siostra bliźniaczka nie będzie odzwierciedleniem Usagi tzn. nie bedzie miała brata bliźniaka Mamoru za chłopaka ani nie bedzie miała 4 przyjaciółek o innym kolorze włosów, czy tez oczu. Z tego co zrozumiałam z trailera to Kurai bedzie cos kręcić z Seyą :)

użytkownik usunięty
milka_kang

o to może być ciekawe, gdyby doszło do skutku to bym z chęcią oglądała :). Mam nadzieje ze będzie premiera i to szybko :)

Jak byście coś wiedzieli na temat nowej serii Czarodziejki podobno Sailor Moon Sarcifate to dajcie znać! to jestem uzależniona od tej bajki:P

madziunia_machinska

Pierwszy odcinek Sacrafice jest juz na you tubie. Mozna go zobaczyc z polskimi napisami

ocenił(a) serial na 10
milka_kang

"Sailor Moon Sacrifice'' to jeden wilki shit, produkcja fanowska stworzona na siłę bez dobrego pomysłu

Wole już powstało na poważnie coś takiego
http://www.youtube.com/watch?v=LfYOLBBRrgk
http://www.youtube.com/watch?v=CVLdLF3IkZI&feature=related
Pomysł uważam dobry i godny zrealizowania

ocenił(a) serial na 10
Rinzler

może masz trochę racji w tym, że produkcja fanowska stworzona na siłę bez dobrego pomysłu, bo sama nie do końca jestem do tego 'pomysłu' przekonana. trochę to naciągane. ale obejrzałam fragment i w sumie od technicznej strony jest całkiem nieźle... ale jeżeli chodzi o fabułę... jest naprawdę średnio. o produkcji z Sailor V niewiele wiem, ale po linkach wyżej stwierdzam, że mogłoby być ciekawie.

ocenił(a) serial na 10
Pinky_Emm

Gdyby powstało anime Sailor V mógłby być to fachowo prequel serii Classic. O Sailor V słyszymy już przecież w serii Classic na dobre zanim Minako z Artemisem się pojawiła. Jak mówie dobry materiał i pomysł na anime...

madziunia_machinska

na you tube jest odcinek 1 saior mon sacrifice tylko po angielsku z napisami to adres do tego odcinka właśnie oglądam :)
http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=hVrq9uQwFzg

madziunia_machinska

będzie nowa seria i to nie taka stworzona przez fanów tylko taka prawdziwa
mam dowody :

Z okazji 20 rocznicy serii w Japońskiej telewizji wyemitowano okolicznościowe programy, gdzie pojawiła się elektryzująca dla fanów wiadomość. „Czarodziejka z Księżyca” powraca w 2013 r. z nową serią anime, o czym poinformowała sama Naoko Takeuchi. Nadal niewiele wiadomo na ten temat, gdyż kampania promocyjna rozpocznie się w 2013 roku, a seria znajdzie się na antenie w sezonie wakacyjnym. Nowa odsłona ma wiernie podążać za oryginalną mangą. Nie jest to kontynuacja nowej serii, ale jej restart z nową, uwspółcześnioną animacją.

Za projekt odpowiada ponownie studio TOEI, które do współpracy zaprosiło aktorów głosowych, którzy podkładali głosy Usagi Tsukino i Mamoru Chiby. Świadoma popularności serii firma postanowiła równocześnie dystrybuować ją na całym świecie, więc pojawi się w innych krajach tuż po emisji w Japonii. Anime ma rozpoczynać nowa piosenka wykonana przez zespół J-Popowy Momoiro Clover Z.

ocenił(a) serial na 9
kasia23_fw

też słyszałam nowej serii ale też doszły mnie słuchy że to może być też remake z okazji rocznicy

crist333

Kilka oficjalnych wiadomości na temat nowego anime:

- Anime Sailor Moon będzie transmitowane globalnie na platformie Nico Nico już zimą tego roku (czyli 2013 lub na początku 2014)

- potwierdziła się informacja, że zespół CloverZ będzie wykonawcą Openingu i Endingu w nowym Anime

- Nowe Anime NIE JEST ponownym wydaniem w nowej odsłonie oryginalnej wersji Sailor Moon (czyli albo nowa wersja na podstawie mangi lub może nawet jakaś kontynuacja, kto wie)

kasia23_fw

jak to odwalą tak jak nową wersję my little pony to ja dziękuję -.-

EwaJulia

Osobiście mam nadzieję, że będzie kontynuacja. Fajnie by było jakby pokazali życie z 30 stulecia :). A poza tym, ciekawe kiedy do nas dotrą nowe odcinki w polskiej wersji językowej. Za jakieś 5 lat? Po angielsku pewnie wcześniej dlatego jestem spokojna :).

madziunia_machinska

kreskoweczki.pl na tej stronie znajdziesz cała serie ja tam oglądam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones