PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=199096}

Czarodziejka z Księżyca

Bishōjo Senshi Sailor Moon Sailor Stars
7,7 13 263
oceny
7,7 10 1 13263
Czarodziejka z Księżyca
powrót do forum serialu Czarodziejka z Księżyca

Jak zostają sami w pokoju, Usagi myśli że to niezbyt dobrze- on i ona sami w pokoju, Seyia podchodzi do niej a ona wystraszona się kurczy a ten chciał tylko po picie zadzwonić bo telefon za jej plecami xD Wtedy ona się zaczyna nerwowo śmiać, a ten "to twój pierwszy raz?". Usagi mina rzednie otwiera usta, oczy jak dwa kamyczki- Seya na to "nie martw się ja poprowadzę" usagi rozdziawia gębę która wygląda jak półksiężyc, sztywnieje, serce jej bije, wali, Seyia się zbliża, jest coraz bliżej, bliżej, ona widzi jego usta i nagle... BUM i są na dyskotece! "Dobrze się bawisz?" mówi Seyia a Usagi na to "mówiąc pierwszy raz miałeś na myśli dyskotekę" ten "Co takiego?" ona nic nic i ta wielka łza na purpurowej ze wstydu twarzy xD To było po prostu epickie, ta scena wymiata z całego anime, oglądałam wielokrotnie cały odcinek bo jest świetny, szczególnie tą scenę i nic jej nie pobije w swojej śmieszności. Ogólnie odkąd się pojawili three light to była najzabawniejsza seria i dużo fajnych rzeczy się działo :D Seyia to świetny chłopak, taski troszeczkę cwaniacki, trochę zadziorny jakby, zabawiaka, lubiący "have fun", w okularkach szpanerskich, ale naprawdę to w nim lubię, fajny chłopak, jakbym chodziła do liceum/gimnazjum sama bym takiego chciała :P

into_the_moonlight

i tu się zgodzę;) jedna z lepszych scen chociaż mi osobiście się podobała również scena jak StarLight przenieśli się do szkoły Usagi i dziewczyny pokazywały swoje legitymacje fanklubu;) rei, mako, minako przebiła je ami a i tak najlepsza była usagi jej reakcja na ''księżycową pyzę'';)

into_the_moonlight

Chyba dziewczynę, one przyjęły tylko postać chłopaków będąc na planecie ziemii, by poszukiwac ich księżniczki, tak by Galaxia i sailor animates ich nie wytropiły. W rzeczywistości to były KOBIETY!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones