PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=40163}

Czarodziejki

Charmed
6,9 51 014
ocen
6,9 10 1 51014
Czarodziejki
powrót do forum serialu Czarodziejki

od dziś tzn: 4 września co tydzień w soboty po 2 odcinki Charmed! zaczynając od 1 sezonu! ;) oglądajcie! miło wspomnieć, stare dobre czasy! a odcinki z Prue są rewelacyjne! Pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 8
Leo_Wyatt

taaaaak i wraca faza na czarodziejki :D ale wydaje mi się, że tylko nam, Leo...:P

ocenił(a) serial na 10
Oldzia_

Wiem, wczoraj oglądałam. Jak miło było patrzeć na Piper w grzywce oraz Prue i Phoebe z krótkimi włosami. I dotego Andy! Pierwszy sezon najlepszy ze wszystkich!

ocenił(a) serial na 10
Laura12345

łohoho no że też musiałem przegapić xD już więcej nie popełnię takiego grzechu:D

Oldzia_

Źle Ci się wydaje, Kochanie... Tam gdzie Prue, tam i ja. Kapisz?

ocenił(a) serial na 10
JustFurious

Och tak Prue była najlepszą postacią w tym serialu:)

ocenił(a) serial na 8
Leo_Wyatt

No w końcu mi się uda obejrzeć. Za każdym razem jak puszczali od samego-samego początku to albo nie miałam akurat tego kanału (Hallmark np.) albo nie wiedziałam że zaczęli :P I zauważałam dopiero pod koniec drugiego sezonu :D Tak więc się cieszę.

ocenił(a) serial na 8
Sangria

Zawsze możesz oglądać na www.iitv.info ;))

Oldzia_

1 sezon ma swój klimat ;) więc miło zobaczyć coś od czego wszystko się zaczęło! Kolejne odcinki tzn: 3 i 4 w sobotę! ;) oglądajcie! :))

ocenił(a) serial na 10
Leo_Wyatt

Może i pierwszy sezon ma w sobie ten klimat... ale jednak bardzo przypominają Buffy, a nie Charmed, które faktycznie kierują się zasadami Wicca (tymi realnymi i fikcyjnie przygotowane przez reżyserów)

Leo_Wyatt

Znów? Oni już chyba przesadzają. Przecież przed wakacjami skończyli puszczać, a teraz znowu? Ja już każdy odcinek po kilka razy oglądałem, więc czarodziejki mi się trochę znudziły. ;P

ocenił(a) serial na 10
Magic_Hour

Jej a ja przegapiłam pierwsze dwa odcinki:( Nie wiedziałam że puszczają:(
Ale dziś już oglądałam:) Kurcze znów mi wraca charmedomania:):):)

Leo_Wyatt

oczywiście ;) zawsze miło do niego wrócić ;)

Leo_Wyatt

I do tego z Prue, ale sie ciesze !!!

ocenił(a) serial na 10
Leo_Wyatt

A kim była ta Jane Doe z 16 odcinka?

ocenił(a) serial na 10
Brandon568

A kim była ta Jane Doe z 16 odcinka? Gdzie były trzy Prue?

ocenił(a) serial na 10
Leo_Wyatt

Andy mówił że odciski palców Prudence Jane Doe były porównywane

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones