PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=40163}

Czarodziejki

Charmed
6,9 51 001
ocen
6,9 10 1 51001
Czarodziejki
powrót do forum serialu Czarodziejki

Co jest?? Puścili ostatni odcinek bodajże 4 sezonu na tv6 a dziś patrze i znowu puścili serial od początku...

ocenił(a) serial na 10
noname_21

Też jestem zawiedziona :/ Oglądam od początku i cieszyłam się na kolejne sezony, a tu od nowa. Nie wiem, pewnie nie mają licencji na następne sezony, a szkoda :(

Borysoth23

Masakra :( ale z tego co widziałam to idą tez na discovery Life. Tylko trochę wcześniejsze odcinki. Może tam puszcza normalnie wszystkie sezony ..

ocenił(a) serial na 10
noname_21

Niestety nie mam tego programu :/ Dlatego tak bardzo się cieszyłam na Czarodziejki w TV6. Chyba trzeba będzie kontynuować na internecie :D

Borysoth23

No chyba nie ma innego wyjścia :( w takim razie miłego oglądania :P :)

Borysoth23

na Discovery Life lecą od poniedziałku do piątku o 19:00. odcinki są juz dalsze bo występuje tam Paige. :D a co do TV 6 to również jestem zawiedziona... :(

cixi

Na discovery Life to samo .. doszło do tego samego odcinka co na tv6 i znowu puścili od początku .. masakra

noname_21

No właśnie. Oglądałam Czarodziejki, bo fajnie jest obejrzeć coś po kilku latach i przypomnieć sobie, i się zawiodłam jak skończyli na 4 sezonie. Oglądałam na Discovery Life i zobaczyłam, że tv6 też tak zrobiło. Pamiętam jak na Universal Channel bodajże leciał Detektyw Monk od początku. Tak się składało, iż ja nie oglądałam ostatniego sezonu i postanowiłam przypomnieć sobie ten serial. I też robili tak samo jak w przypadku Czarodziejek - powtarzali do któregoś sezonu i przerwali, dając od początku i później też przerwali i puścili od tego odcinka co skończyli. Może tak samo będzie z Czarodziejkami. Będą leciały i przerwą i puszczą 5 sezon. Może w obu przypadkach rozchodziło się o licencję. Zarówno Czarodziejki jak i Detektyw Monk byli serialami premierowymi na danym kanale. Pewnie mieli licencje na określoną liczbę sezonów i teraz muszą ją wydłużyć.

Mimo, iż na internecie mogę obejrzeć odcinki, to wolę tradycyjnie - w telewizji.

lucre

Ja również wolę oglądać w telewizji. Byłam bardzo zaskoczona kiedy zauważyłam że Discovery Life zrobiło to samo co TV6. Z tego co wiem wszystkie sezony mają: Polsat, Fox Life, Hallmark Channel, Sci Fi Channel.

cixi

Napisałam do tv6. Zobaczę co mi odpiszą i czy cokolwiek odpiszą. Fajnie jakby dalej wyemitowali choć na tv6 nie oglądałam tylko na Discovery Life ze względu na to że o 17.00 na tv4 leci Dzikie serce, ale sądzę, że jeśli tv6 wyemituje dalsze odcinki to Discovery Life także.

lucre

jestem ciekawa czy odpowiedzą. bardzo bym się ucieszyła gdyby jednak mieli resztę sezonów :) możesz dać znać jak coś będzie wiadomo? :)

cixi

Wyświetlili wiadomość, ale na nią nie odpowiedzieli...

Szkoda, bo jednak wolałabym oglądać w tv niż na necie. Chyba pozostało nam poczekać, aż dojdą do końca 4 sezonu i zobaczymy czy dalej puszczą.

A może jeszcze jakieś osoby napiszą tv6 na facebooku o Czarodziejkach? Zobaczą jakieś zainteresowanie i może komuś odpiszą.

ocenił(a) serial na 10
lucre

Całkowicie się z wami zgadzam. Zrobili błąd puszczając czarodziejki od początku. No ale jest już połowa drugiego sezonu, więc jakoś to będzie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones