PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=40163}

Czarodziejki

Charmed
6,9 50 998
ocen
6,9 10 1 50998
Czarodziejki
powrót do forum serialu Czarodziejki

Tak jak wcześniej wam pisałem czarodziejki wracają! i to 2015 roku. Stacja WB Television Network ożywia czarodziejki, ale to pewnie. Więcej informacji na przełomie Sierpnia/Września 2014 :)

ocenił(a) serial na 10
PawelKora

Chodzi o ten bezsensowny remake bez oryginalnej obsady? :/ Szkoda nawet na to zakładać tematu, beznadzieja :(

ocenił(a) serial na 10
HollyShannen19

Niestety będzie nowa obsada :(

ocenił(a) serial na 10
PawelKora

Wiem, kompletny bezsens, tym bardziej, że wszystkie 4 aktorki wyraziły chęć udziału w ewentualnej kontynuacji :/

HollyShannen19

To samo ty. Wyraziły chęć udziału ale tylko w FILMIE.

ocenił(a) serial na 10
GERID

Co to samo Ty? Jeśli powstałby film to nie jest to kontynuacja? Nie widzę sensu serialu o tym samym tytule i scenariuszu z nowymi aktorami, jeśli większość fanów oczekuje właśnie kontynuacji - w jakiejkolwiek formie z oryginalnymi. Niech robią co chcą, byle były wszystkie cztery i reszta stałej obsady. Niestety, przynajmniej na razie się na to nie zanosi.

HollyShannen19

"Jeśli powstałby film to nie jest to kontynuacja?"

Nie określiłeś o jaką postać kontynuacji ci chodzi Serial czy Film :>. Założyłem że chodziło o tą pierwszą opcję.

" Nie widzę sensu serialu o tym samym tytule i scenariuszu"

Reboot = Nowy scenariusz, Nowa historia, Te same założenia i ogólny koncept.

"Niech robią co chcą, byle były wszystkie cztery i reszta stałej obsady. "

Na razie jedyne aktorki które wyraziły chęć udziału w ewentualnym filmie to Holly Marie Combs i Alyssa Milano.

Co i tak jest bez znaczenia bo CBS nigdy tego nie zrobi :) jeżeli już to serial który nie powróci w 2015 roku, pomysł rebootu jest w fazie teorii.

ocenił(a) serial na 10
GERID

Sama nie wiem o co mi chodzi :p A poważnie jest mi obojętne czy byłaby to forma serialu czy filmu. http://www.zap2it.com/blogs/charmed_alyssa_milano_and_shannen_doherty_are_up_for _a_movie-2013-10 tu jest informacja, że Shannen też wyraziła chęć udziału w filmie. Rzeczywiście nie trafiłam nigdzie na wzmiankę, gdzie Rose mówi wyraźnie, że wzięłaby udział, niemniej wszystkie panie bardzo ciepło wypowiadają się o serialu, więc byłaby myślę duża szansa. Jednak jak słusznie zauważyłeś/aś nawet reboot jest w fazie teorii, więc tym bardziej na film czy cokolwiek innego z oryginalna obsadą nie ma się co nastawiać. Niestety :/ Tak na marginesie - jestem dziewczyną ;)

HollyShannen19

W takim razie proszę przyjąć moje przeprosiny.

ocenił(a) serial na 10
GERID

Nie musisz przepraszać, na forum gdzie wszyscy ukrywają się pod nickami, łatwo o pomyłkę ;)

HollyShannen19

Racja :)

PawelKora

Przestań rozgłaszać fałszywe informacje

http://en.mediamass.net/blog/mediamass-project

ocenił(a) serial na 10
GERID

ja z szacunku do serialu poszedł bym na film serial pewnie tez bym obejrzał ale na 100% to już nie będzie ten klimat (jeżeli coś wogóle takiego powstanie)

piotr22219

"to już nie będzie ten klimat"

Dokładnie, zwłaszcza że Aaron Spelling nie żyje.

GERID

i jak będzie ten serial ? ;)

Leo_Wyatt

Niestety w tej chwili nic na to nie wskazuje.

ocenił(a) serial na 7
PawelKora

Remake'u nie będzie, pomysł został skasowany. Może to i lepiej. :)

http://www.horrorsociety.com/2014/08/15/resurrection-spell-charmed-reboot-cancel led/

ocenił(a) serial na 10
ocenił(a) serial na 10
RedCoat94

I bardzo dobrze! Może zrobią coś nareszcie z oryginalną obsadą.

ocenił(a) serial na 7
HollyShannen19

Mam na ten temat podobne zdanie, zwłaszcza, że ponoć wszystkie cztery aktorki wyraziły chęć zagrania ewentualnym filmie. :)

ocenił(a) serial na 10
RedCoat94

Zgadza się:)

ocenił(a) serial na 7
HollyShannen19

Więc nie rozumiem na co oni jeszcze czekają. Chyba wszyscy fani chcieliby zobaczyć całą czwórkę w akcji (zwłaszcza, że Prue nie wystąpiła nawet w finale serialu, nie wspominając o tym, że nigdy nie poznała Paige, więc myślę, że ciekawie by było zobaczyć ich pierwsze spotkanie).

RedCoat94

NIGDY nie będzie filmu, samo CBS to potwierdziło. Jedyną szansą był reboot który właśnie przepadł.

ocenił(a) serial na 7
GERID

Szkoda, ale przynajmniej daje nam to pewność, że nie zepsują serialu filmem. Z drugiej strony zawsze mogą zmienić zdanie. ;) Uargumentowali jakoś swoją decyzję? Mogę prosić o linka?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones